reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Walentynki i zbrodnia w lutym w CI Polsat

dodano: 2021-01-24 23:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W lutym br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) w ramach pasma „Kocha, lubi, morduje” poleca swoim widzom takie programy jak „Kobiety, które zabijają” (sezon 13.), „Decydujące momenty śledztwa” („48 godzin”), „Poprawczak” i „Zbrodnia w moim domu”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, luty to miesiąc walentynek - w Crime+Investigation Polsat w ramach pasma programowego „Kocha, lubi, morduje” na ekranie zagoszczą zbrodnie z miłości, zazdrości, namiętności. Widzowie poznają „Kobiety, które zabijają”, sprawdzą „Zbrodnie w moim domu”, odwiedzą „Poprawczak” i dowiedzą się, jakie są „Decydujące momenty śledztwa” (więcej tutaj i tutaj).

Luty 2021 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Kobiety, które zabijają” 13 („Snapped” 13)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 10 lutego br.) o 20:05

Kim są te kobiety i co je popycha do zabójstwa? Cykl prezentuje autentyczne historie kobiet oskarżonych o morderstwo. Czy naprawdę to zrobiły? A jeśli tak, to dlaczego? Motywy bywają tak różne jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia (więcej tutaj).

„Decydujące momenty śledztwa” („The First 48: Critical Minutes”)
emisja: w czwartki (od 11 lutego br.) o 21:00

Serial stanowi podsumowanie cyklu „48 godzin” od chwili jego powstania do dzisiaj (więcej tutaj). W programie, którego gospodarzem jest emerytowany detektyw z Tulsy, Matt Frazier, można wyodrębnić konkretne tematy, takie jak „Najgorsze miejsca zbrodni”, „Najbardziej wstrząsające wyznania” czy „Najbardziej bezwzględni mordercy”. - Taki format cieszy się dużą popularnością. Nasz serial rozwija tę formułę, oferując głębszy wgląd w świat kryminalistyki prezentowany w „Decydujących momentach śledztwa” - informuje nadawca.

„Poprawczak” („Inside Juvenile Detention Centre”)
emisja: w piątki (od 19 lutego br.) o 21:00

Nieletni przestępcy. Do Zakładu Poprawczego trafili za handel narkotykami, pobicia, kradzieże, niektórzy - za głowę, czyli za zabójstwo. Opowiadają o życiu za murami poprawczaka i drodze, która ich do niego zaprowadziła. Drodze często tak mrocznej, że aż trudno uwierzyć, że musiały nią iść, tak naprawdę, dzieci. Wielokrotnie krzywdzone. Najpierw, najczęściej, przez własnych rodziców. - „Poprawczak” to seria dokumentalna o dramatycznych losach nieletnich przestępców - informuje nadawca.

„Zbrodnia w moim domu” („Murder At My Door With Kym Marsh”)
emisja: we wtorki (od 23 lutego br.) o 21:00

Program, którego gospodynią jest znana z serialu „Coronation Street” Kym Marsh, przedstawia historie niewinnych ludzi zamordowanych we własnych domach przez osoby, które darzyli zaufaniem, a w niektórych przypadkach znali od wielu lat. Rodziny ofiar opowiadają, jak ich bliscy nieświadomi strasznych konsekwencji, wpuścili do domu zabójcę. Każda z omawianych spraw prezentowana jest w oparciu o materiał faktograficzny prezentowany przez detektywów, policjantów i ekspertów kryminalistyki, a także zeznania krewnych i przyjaciół. Zdjęcia i nagrania filmowe z miejsc zbrodni prowadzą widzów przez kolejne etapy tragicznych wydarzeń i ilustrują przebieg skomplikowanych śledztw, by w końcu ujawnić motywy każdego z zabójstw (więcej tutaj).
 
Kym Marsh w programie „Zbrodnia w moim domu”, foto: A+E Networks
Kym Marsh w programie „Zbrodnia w moim domu”, foto: A+E Networks
Kym Marsh w programie „Zbrodnia w moim domu”, foto: A+E Networks
Kym Marsh w programie „Zbrodnia w moim domu”, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...