reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot z aplikacją na LG Smart TV (webOS)

dodano: 2021-02-05 09:56 | aktualizacja: 2021-02-06 11:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP Pilot/satkurier.pl

WP Pilot WP Pilot udostępnił nową aplikację dla użytkowników wybranych modeli LG Smart TV. Pozwala ona na oglądanie ponad 100 kanałów na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet premium WP Pilot.

WP
WP Pilot LG Smart TV webOS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszej aplikacji na telewizory LG z webOS użytkownicy znajdą wygodny widok główny z podglądem aktualnie trwających programów telewizyjnych dla wszystkich kanałów, które zawiera dany pakiet. Na każdym z kanałów będzie również dostępny opis ramówki programu na dany dzień.

Usługa WP Pilot jest dostępna bez konieczności podpisywania umowy i bez dekodera. Telewizję oglądać można także poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

W ofercie WP Pilot znajduje się ponad 100 kanałów, m.in. ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie (z reklamami). Dostępne pakiety premium to Starter Plus za 11,99 zł, Podstawowy za 24,99 zł, Rozszerzony za 39,99 zł oraz Rozszerzony MAXI za 45,99 zł (opłata dotyczy 30 dni).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...