reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Demolka i auta w marcu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-02-10 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W marcu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Demolka na antypodach” i „Taaaki karp!” (sezon 5.), a także takie pasma jak „Soboty z turbodoładowaniem” i „Popołudnia z burzeniem i budowaniem”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Popołudnia z burzeniem i budowaniem”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 marca br.) o 13:40
Drapacze chmur, mosty, stadiony, tunele, a nawet stacje kosmiczne - niektóre z nich są cudami współczesnego świata, podczas gdy inne okazują się wielkimi pomyłkami, które stwarzają ogromne problemy, a nawet mogą stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo. Polsat Viasat Explore zaprasza do odkrywania fascynującego świata budownictwa i inżynierii. W programach widzowie będą przyglądać się rozbiórkom i pracy firm za nie odpowiedzialnych oraz dowiedzą się, że do demolki najtwardszych konstrukcji na świecie potrzeba czasami czegoś więcej niż tylko kuli burzącej.

„Demolka na antypodach” („Demolition Down Under”)
emisja: od środy, 3 marca br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, niebezpieczeństwo, dramaty i zniszczenie - wszystko to widzowie znajdą w serii dokumentalnej ukazującej z bliska fascynującą branżę firm rozbiórkowych. Będzą mieli okazję podziwiać pracę najlepszych ekip i ich potężnych maszyn. W programie zobaczą zmagania z rozbiórkami budynków oraz innych osobliwych konstrukcji, które jak najszybciej trzeba usunąć z placu budowy. Od wieżowców po zatopione jachty, dziwne konstrukcje i ogromne magazyny: tak pracują bohaterowie dnia codziennego. Ich zapał, determinacja, pomysłowość i spryt idą w parze z poczuciem humoru, koleżeństwem oraz umiejętnością zachowania zimnej krwi w każdej sytuacji.

„Soboty z turbodoładowaniem”:
emisja: w soboty o  9:15
- Soboty właśnie zyskały turbodoładowanie! W kanale Polsat Viasat Explore możemy teraz oglądać najciekawsze programy poświęcone motoryzacji. Spotkamy prawdziwych pasjonatów samochodów i zobaczymy, jak przeszukują opuszczone garaże, złomowiska i warsztaty w poszukiwaniu wyjątkowych modeli, które można odrestaurować i sprzedać na aukcji. Do takiej pracy trzeba mieć nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także intuicję i dobre oko! - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Taaaki karp!” 5 („Monster Carp” 5)
emisja: od soboty, 27 marca br. o 22:00

Jak czytamy w opisie, nieustraszona trójka wędkarzy powraca. Wpiątym sezonie Ali Hamidi, Tom Dove i Neil Spooner znów podróżują po całym świecie w poszukiwaniu nowych łowisk i wielkich karpi. Wędkarze będą musieli wykorzystać całą swoją wiedzę i umiejętności, aby przechytrzyć kilka gatunków, których nigdy wcześniej nie udało im się złowić. Łowiska, na które trafią, będą bardzo zróżnicowane - od sielskiego jeziora w sercu brytyjskiej wsi po luksusowy ośrodek wędkarski w Tajlandii. W nowych odcinkach nie zabraknie zarówno radości, śmiechu, zabawy, jak i wielu praktycznych porad, które każdemu wędkarzowi pomogą w połowach (więcej tutaj).
 
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...