reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Demolka i auta w marcu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-02-10 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W marcu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Demolka na antypodach” i „Taaaki karp!” (sezon 5.), a także takie pasma jak „Soboty z turbodoładowaniem” i „Popołudnia z burzeniem i budowaniem”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Popołudnia z burzeniem i budowaniem”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 marca br.) o 13:40
Drapacze chmur, mosty, stadiony, tunele, a nawet stacje kosmiczne - niektóre z nich są cudami współczesnego świata, podczas gdy inne okazują się wielkimi pomyłkami, które stwarzają ogromne problemy, a nawet mogą stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo. Polsat Viasat Explore zaprasza do odkrywania fascynującego świata budownictwa i inżynierii. W programach widzowie będą przyglądać się rozbiórkom i pracy firm za nie odpowiedzialnych oraz dowiedzą się, że do demolki najtwardszych konstrukcji na świecie potrzeba czasami czegoś więcej niż tylko kuli burzącej.

„Demolka na antypodach” („Demolition Down Under”)
emisja: od środy, 3 marca br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, niebezpieczeństwo, dramaty i zniszczenie - wszystko to widzowie znajdą w serii dokumentalnej ukazującej z bliska fascynującą branżę firm rozbiórkowych. Będzą mieli okazję podziwiać pracę najlepszych ekip i ich potężnych maszyn. W programie zobaczą zmagania z rozbiórkami budynków oraz innych osobliwych konstrukcji, które jak najszybciej trzeba usunąć z placu budowy. Od wieżowców po zatopione jachty, dziwne konstrukcje i ogromne magazyny: tak pracują bohaterowie dnia codziennego. Ich zapał, determinacja, pomysłowość i spryt idą w parze z poczuciem humoru, koleżeństwem oraz umiejętnością zachowania zimnej krwi w każdej sytuacji.

„Soboty z turbodoładowaniem”:
emisja: w soboty o  9:15
- Soboty właśnie zyskały turbodoładowanie! W kanale Polsat Viasat Explore możemy teraz oglądać najciekawsze programy poświęcone motoryzacji. Spotkamy prawdziwych pasjonatów samochodów i zobaczymy, jak przeszukują opuszczone garaże, złomowiska i warsztaty w poszukiwaniu wyjątkowych modeli, które można odrestaurować i sprzedać na aukcji. Do takiej pracy trzeba mieć nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także intuicję i dobre oko! - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Taaaki karp!” 5 („Monster Carp” 5)
emisja: od soboty, 27 marca br. o 22:00

Jak czytamy w opisie, nieustraszona trójka wędkarzy powraca. Wpiątym sezonie Ali Hamidi, Tom Dove i Neil Spooner znów podróżują po całym świecie w poszukiwaniu nowych łowisk i wielkich karpi. Wędkarze będą musieli wykorzystać całą swoją wiedzę i umiejętności, aby przechytrzyć kilka gatunków, których nigdy wcześniej nie udało im się złowić. Łowiska, na które trafią, będą bardzo zróżnicowane - od sielskiego jeziora w sercu brytyjskiej wsi po luksusowy ośrodek wędkarski w Tajlandii. W nowych odcinkach nie zabraknie zarówno radości, śmiechu, zabawy, jak i wielu praktycznych porad, które każdemu wędkarzowi pomogą w połowach (więcej tutaj).
 
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...
reklama