reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Produkcje Warner Bros. dostępne w VOD Canal+ Polska

dodano: 2021-02-16 12:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Canal+

Warner Bros W lutym br. CANAL+ Polska nawiązało współpracę z jednym z największych studiów filmowych - Warner Bros. Entertainment, będącym częścią WarnerMedia. Światowe produkcje Warner Bros. zasiliły filmową ofertę CANAL+ kolejnymi znaczącymi i rozpoznawalnymi tytułami, które są dostępne do wypożyczenia w serwisie internetowym Premiery CANAL+ oraz usłudze Premiery VOD+ dostępnej na dekoderach.

Atende Software
Premiery CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bogaty wachlarz filmów dostępnych w ofercie CANAL+ z początkiem lutego uległ jeszcze większemu poszerzeniu. Dzięki zawarciu współpracy CANAL+ Polska ze światowym liderem w produkcji filmów, firmą Warner Bros. Entertainment użytkownicy usług mogą cieszyć się bieżącym dostępem do czołowych hollywoodzkich hitów.

Premierowe produkcje od początku lutego można oglądać w Premiery CANAL+ - otwartej bibliotece VOD online: premiery.canalplus.pl oraz Premiery VOD+ - satelitarnej usłudze VOD, dostępnej na dekoderach. Pierwszymi tytułami, które już można wypożyczyć są „Tenet” (od 1 lutego) oraz „Scooby-Doo!” (od 1 lutego).

W niedługim czasie w usługach zadebiutują kolejne duże produkcje. Biblioteka filmów na życzenie zostanie uzupełniona o inne znane tytuły, takie jak filmy Christophera Nolana: „Dunkierka”, „Incepcja”, „Mroczny Rycerz”, „Mroczny Rycerz Powstaje”, „Interstellar”, czy „Batman - Początek”, tytuły z uniwersum DC, czy serię o Harrym Potterze.

Tenet
film akcji / dramat / thriller
Dostępny od 1 lutego
Główny bohater uzbrojony tylko w jedno słowo – Tenet – walczy o przetrwanie całego świata. Porusza się po mrocznej krainie międzynarodowego wywiadu i prowadzi misję, która okaże się podróżą do przyszłości.

Scooby-Doo!
animacja / familijny
Dostępny od 1 lutego
Największa do tej pory przygoda Scooby'ego opowiada o tym, jak poznał on swojego przyjaciela Kudłatego, a następnie młodych detektywów Freda, Velmę i Daphne, z którymi stworzyli słynną Brygadę Detektywów. Mają już na swoim koncie setki rozwikłanych zagadek, a teraz muszą zmierzyć się z największym i najtrudniejszym spiskiem, którego celem jest uwolnienie psa Cerbera. Brygada robi wszystko, by powstrzymać globalną psią apokalipsę, a przy okazji odkrywa sekrety z przeszłości Scooby'ego i poznaje jego zdumiewające przeznaczenie, którego nikt by się nie spodziewał.

W ofercie PREMIERY CANAL+ oraz PREMIERY VOD+ oprócz propozycji Warner Bros. znajdują się również:

Trolle 2
animacja
Dostępny od 11 lutego
Queen Poppy, Branch wraz z resztą Twoich ulubionych Trolli powracają z kolejną muzyczną przygodą – większą i głośniejszą niż kiedykolwiek wcześniej! W „Trolle 2” Poppy i Branch odkrywają, że ich królestwo to tylko jedna z sześciu muzycznych krain – Funk, Country, Techno, muzyki klasycznej, Pop i Rocka, które kiedyś współistniały w idealnej harmonii. Kiedy głodna władzy królowa rockowych trolli grozi zagładą wszystkich pozostałych gatunków muzycznych, aby wprowadzić rządy swojej krainy, Poppy i Branch rozpoczynają epicką misję zjednoczenia królestwa Trollkind, aby zapobiec wiecznemu wyciszeniu utworów rozbrzmiewających w ich sercach!

Gniazdo
thriller, dramat
Dostępny od 11 lutego
Małżeństwo to nie sielanka. Wiedzą o tym zwłaszcza Rory i jego żona Allison. Angaż w nowej pracy Rory’ego zmusza parę do przeprowadzki do Londynu. Nowy dom otwiera przed mężczyzną możliwości, jakich do tej pory nie miał. Ma w końcu okazję na zrobienie wielkiej kariery i zarobienie dużych pieniędzy. Wizja wysokich zarobków oraz wystawnego życia prowokują Rory’ego do pójścia o krok dalej i złamania wszelkich zasad. Samonapędzająca się spirala kłamstw zaczyna kruszyć na pozór idealne życie małżeńskie. Głęboko skrywane tajemnice zaczynają wychodzić na jaw, a małżonkowie demaskują swoje prawdziwe oblicza.

Czyściec
dramat, religijny
Dostępny od 25 lutego
Jedno z niewielu pytań, na które jeszcze nie udało się odpowiedzieć ludzkości, to pytanie o to, co nas czeka po śmierci. I chociaż nikt nie dotarł do sedna tej tajemnicy, na przestrzeni wieków pojawiały się osoby, które zdawały się wiedzieć oraz widzieć więcej. Byli to mistycy, którzy dostąpili łaski bycia odwiedzanymi przez dusze czyśćcowe. Fulla Horak, św. Faustyna Kowalska, św. Ojciec Stanisław Papczyński i św. Ojciec Pio mogli oglądać sąd ostateczny, Niebo, Piekło, a także najbardziej tajemniczy - Czyściec. Na podstawie tych niesamowitych doświadczeń powstał film Michała Kondrata „Czyściec”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...