reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Złoto Bałtyku” 3 i skarby w marcu w History

dodano: 2021-02-18 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History W marcu br. dokumentalno-rozrywkowy kanał History poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje programowe jak „Złoto Bałtyku” (sezon 3.), „Gwiazdy lombardu” (sezon 22.) i „Złoto Hitlera”.

History Travis Fimmel („Wikingowie”), Rick Harrison („Gwiazdy lombardu”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, nadmorskie wiatry przyniosą widzom w marcu br. nowy sezon lokalnej produkcji History - serii „Złoto Bałtyku”. Przed bohaterami nowe wyzwania, pojawią się też nieznane dotąd postaci. Bałtyk skrywa przed nami jeszcze wiele tajemnic. Od niedzieli, 7 marca br. stacja zaprezentuje nowe odcinki „Gwiazd lombardu”, a od czwartku, 11 marca br. kanał będzie demaskować zasoby III Rzeszy, dzięki programowi „Złoto Hitlera”.

Marzec 2021 roku w ofercie kanału History:

„Gwiazdy lombardu” 22 („Pawn Stars” 22)
emisja: w niedziele (od 7 marca br.) o 12:00

Gwiazdy lombardu ruszają z nowymi odcinkami. Czy Rick Harrison i jego współpracownicy z kultowego lombardu Gold & Silver w Las Vegas odróżnią prawdziwe skarby od zręcznych podróbek? W programie, oprócz odkrywania najcenniejszych skarbów Ameryki, nie zabraknie humorystycznych sporów i rodzinnej rywalizacji, z jakich znany jest klan Harrisonów (więcej tutaj).

„Złoto Hitlera” („Hitler's Gold”)
emisja: w czwartki (od 11 marca br.) o 22:00

Kto finansował Adolfa Hitlera? Skąd wziął pieniądze i wsparcie, aby zdobyć władzę w Niemczech w 1933 roku? Jak czytamy w opisie, serial dokumentalny „Złoto Hitlera” ujawnia jego tajnych partnerów i menedżerów finansowych, dzięki którym sfinansował swój sukces i stał się najpotężniejszym człowiekiem w Europie. Ukryte skarby, konta bankowe i wiele więcej. Ta seria ujawnia tajną sieć finansową, którą Adolf Hitler stworzył w Europie i na całym świecie, aby opłacić swoje marzenie o dominacji nad światem (więcej tutaj).

„Złoto Bałtyku” 3 (​„The Hunt for Baltic Gold” 3)
emisja: we wtorki (od 23 marca br.) o 21:00

Poszukiwacze bursztynu ruszają z nowymi odcinkami. Jak potoczyły się losy bohaterów? Sztormowe wiatry przyniosły sporo zmian. Krzysztof i ekipa znaleźli nową działkę do przekopania - czy ta lokalizacja okaże się szczęśliwsza? Tomasz, po zdobyciu rekordu Guinnessa za największego Titanica z bursztynu, staje przed coraz poważniejszymi wyzwaniami. Benedykt pożegnał się z kutrem HEL-6, teraz jego załoga pływa nową jednostką, przemierzając wody Zatoki Puckiej. Do grona dołącza Przemysław - znawca bałtyckiego dna, nurek poszukujący zerwanych kotwic i bursztynu. - „Złoto Bałtyku” już niebawem w History - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Marta Włodarska w programie „Złoto Bałtyku”, foto: A+E Networks
Marta Włodarska w programie „Złoto Bałtyku”, foto: A+E Networks
Marta Włodarska w programie „Złoto Bałtyku”, foto: A+E Networks
Marta Włodarska w programie „Złoto Bałtyku”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...