reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gogglebox. Przed telewizorem” 14 w TTV

dodano: 2021-02-22 12:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” W poniedziałek, 22 lutego br. o godz. 22:00 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 14. sezonu programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu. W nowym sezonie widzowie ponownie zajrzą do mieszkań komentujących i sprawdzą, co ich aktualnie w telewizji bawi, denerwuje, a co ekscytuje.

TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Zasady są proste - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę (więcej tutaj i tutaj).

Od poniedziałku, 22 lutego br. o godzinie 22:00 widzowie TTV będą mogli oglądać czternasty sezon programu „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj).

„Gogglebox. Przed telewizorem” - sezon 14., emisja w poniedziałki (od 22 lutego 2021 roku) o godz. 22:00 w TTV. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...