reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Player przyłącza się do apelu: Zostań w domu

dodano: 2020-03-13 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

Player W związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19 w Polsce serwis VOD Player zachęca do pozostania w domu i poleca takie produkcje jak „Chyłka - Zaginięcie”, „Chyłka - Kasacja”, „Motyw”, „Szkoła”, „19+”, „Down the road. Zespół w trasie”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, „Ameryka Express” , „Kanapowcy”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Hotel Paradise” („Prosto z raju”, „Klaudia z raju”, „Bonusy z raju” i „Mądrości z raju”) i Motortrend.

Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Player przyłącza się do apelu: „Zostań w domu!”. Warto w nadchodzących dniach zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich ograniczając do minimum czas spędzany w miejscach, w których możne dojść do transmisji koronawirusa (COVID-19). Zachęcając Polaków do pozostania w domu, Player przygotował specjalną ofertę. Opłata dla nowych użytkowników za pakiet Start została obniżona do 5 zł w pierwszym miesiącu.

W weekend 13-15 marca br. pakiet Start będzie można kupić za 5 zł za pierwszy miesiąc. Daje on dostęp do formatów rozrywkowych z wiosennej biblioteki grupy TVN Discovery Polska. „Down the road. Zespół w trasie” (więcej tutaj), „Ślub od pierwszego wejrzenia” (więcej tutaj), „Ameryka Express” (więcej tutaj), „Kanapowcy” (więcej tutaj), „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj) - to tylko niektóre propozycje. Dla wszystkich fanów reality-show, serwis przygotował coś ekstra. Specjalną strefę z ekskluzywnymi materiałami do „Hotelu Paradise”, a w niej: odcinki programu dłuższe niż w telewizji, wielogodzinne wideorelacje i kompilacje mocnych scen z balijskiego kurortu - „Prosto z raju”, a także szereg krótkich form: „Klaudia z raju” (host show prowadzącej Klaudii El Dursi) „Bonusy z raju” (najciekawsze materiały nieemitowane w odcinkach) oraz „Mądrości z raju” (życiowe historie i złote myśli uczestników) (więcej tutaj). Pakiet Start to także biblioteka programów motoryzacyjnych Motortrend, z tytułami amerykańskiej marki, a także TVN Turbo i Discovery (więcej tutaj i tutaj).

Pakiet Start daje również dostęp do seriali TVN: „Chyłka - Zaginięcie”, „Chyłka - Kasacja” (więcej tutaj i tutaj) czy „Motyw” (więcej tutaj). Natomiast nastolatki znajdą w pakiecie Start wszystkie sezony seriali młodzieżowych TVN - „Szkoła” (więcej tutaj) oraz „19+” (więcej tutaj). - Burzliwe historie miłosne, kłopoty z nauczycielami i alkoholowe wybryki... Życie młodzieży nie znosi nudy! - czytamy w opisie.
 
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...