reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rozrywka i animacje wiosną w kanale Puls 2

dodano: 2021-02-24 06:51 | aktualizacja: 2021-02-24 21:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Puls2 Wiosną br. kanał Puls 2 zaprasza widzów na takie seriale jak „Zabójcze umysły”, „FBI” i „Agenci NCIS”, w ramach pasma „Puls Kids” na takie produkcje jak „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” i „Dolina Muminków”, a w ramach pasma „Super sobotnie animacje” na takie filmy jak „Vaiana. Skarb oceanu”, „Gdzie jest Dory”, „Wielka Szóstka” i „Odlot”.

Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 26 lutego br. wystartuje wiosenna ramówka kanału Puls 2.

Jak zapowiada nadawca, wiosna br. w Pulsie 2 to m.in. animacje dla dzieci i ich rodziców w ramach pasma „Puls Kids”, które we wtorek, 9 marca skończy rok (więcej tutaj). Z tej okazji „Puls Kids” zaprasza na nowe seriale - są to m.in. „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” (nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku, od 1 marca br., o godzinie 15:30) (więcej tutaj), czy „Dolina Muminków” - najnowsza (2019 rok) adaptacja słynnej powieści Tove Jansson (emisja w niedziele, od 7 marca br., o godzinie 19:00) (więcej tutaj)

W sobotnim pasmie „Super sobotnie animacje” Puls 2 przygotował pełnometrażowe animacje kinowe, takie jak: „Vaiana. Skarb oceanu” (emisja w sobotę, 27 lutego br. o godzinie 20:00), „Gdzie jest Dory” (emisja w sobotę, 6 marca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj), „Wielka Szóstka” (emisja w sobotę, 13 marca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj), czy „Odlot” (emisja w sobotę, 20 marca br. o godzinie 20:00).

Codziennie po godzinie 20:00 Puls 2 zaprasza natomiast na seriale kryminalne, takie jak „Zabójcze umysły” (więcej tutaj), „FBI” (więcej tutaj) oraz „Agenci NCIS” (więcej tutaj), programy rozrywkowe i filmy fabularne.
 
Sasha Alexander, David McCallum, Mark Harmon, Pauley Perrette i Michael Weatherly w serialu „Agenci NCIS”, foto: Telewizja Puls
Sasha Alexander, David McCallum, Mark Harmon, Pauley Perrette i Michael Weatherly w serialu „Agenci NCIS”, foto: Telewizja Puls


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...