reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animacje i polskie kino w święta w kanale Puls 2

dodano: 2020-12-23 06:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Puls2 W dniach 24 grudnia 2020 roku - 1 stycznia 2021 roku kanał Puls 2 poleca - serial „Lombard. Życie pod zastaw”, w paśmie „Puls Kids” seriale „Księżniczka Zosia”, „Smerfy”, „Tomek i przyjaciele”, „Mustang: Duch wolności” i „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”, i takie filmy jak „Zaplątani. Tajemnica złotego kwiatu”, „Jak wytresować smoka: święta w domu”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Dwanaście prac Asterixa”, „Asterix Gal”, „Ratatuj”, „Kopciuszek: spełnione marzenia”, „Potwory i spółka”, „Mała Syrenka”, „Kacza Gwiazdka: Święta u Mikiego”, „Magiczna Gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe Myszka”, „Piękna i Bestia: Zaczarowane święta”, „Toy Story: Prehistoria”, Piotruś Pan: Wielki powrót”, „Sezon na Misia: strach się bać”, „Rogate ranczo”, „Gang wiewióra 2”, „Opowieść wigilijna”, „Krzyk 3”, „Śniadanie do łózka” i „Sztos 2”.

Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Na święta Bożego Narodzenia i sylwestra Puls 2 szykuje najlepsze animacje, seriale i filmy! Włącz telewizor i poczuj prawdziwe ciepło świąt Bożego Narodzenia - bo nic tak nie rozgrzewa jak przezabawne historie i przezabawne hity! - zapowiada nadawca.

W Wigilię (w czwartek, 24 grudnia 2020 roku) kanał Puls 2 zaprasza w paśmie „Puls Kids” od godziny 6:45 na takie seriale animowane jak: „Księżniczka Zosia”, „Smerfy” (więcej tutaj), „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj) i inne. Jak zapewnia nadawca, od godziny 14:00 dzieci i rodziców ucieszy maraton z filmami animowanymi, takimi jak: „Zaplątani. Tajemnica złotego kwiatu”, „Jak wytresować smoka: święta w domu”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” (więcej tutaj), „Dwanaście prac Asterixa” (więcej tutaj i tutaj) oraz „Ratatuj” (więcej tutaj i tutaj). Po godzinie 20:00 stacja szykuje się na spotkanie z bohaterami serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (więcej tutaj); a - jak zapowiada nadawca, widzów dorosłych ucieszy również komedia sensacyjna „Sztos 2” (o godzinie 21:55) (więcej tutaj).

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia (w piątek, 25 grudnia 2020 roku) rozpocznie w kanale Puls 2 pasmo „Puls Kids” - start o godzinie 6:45, by spotkać się z bohaterami takich produkcji jak „Smerfy” (więcej tutaj), „Mustang: Duch wolności” (więcej tutaj), „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” (więcej tutaj) i innymi. Od godziny 15:30 stacja zaprasza na maraton z pełnometrażowymi animacjami, takimi jak: „Kopciuszek: spełnione marzenia”, „Asterix Gal” oraz „Potwory i spółka”. O godzinie 20:00 na widzów czekać będą Kazimierz i przyjaciele w serialu „Lombard. Zycie pod zastaw”, a o godzinie 21:55 bohaterowie komedii „Śniadanie do łózka” o nieporadnym życiowo kucharzu, który z dnia na dzień został celebrytą. W obsadzie znaleźli się m.in. Małgorzata Socha, Izabela Kuna i Tomasz Karolak.

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (w sobotę, 26 grudnia 2020 roku) w kanale Puls 2 zacznie się serialami animowanymi w pasmie „Puls Kids”, tradycyjnie o godzinie 6:45 (więcej tutaj i tutaj). Od godziny 11:15 widzów czekać będą spotkania z bohaterami filmów animowanych, takich jak: „Mała Syrenka” (więcej tutaj), „Kacza Gwiazdka: Święta u Mikiego”, „Magiczna Gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe Myszka”, „Piękna i Bestia: Zaczarowane święta”, „Toy Story: Prehistoria”, „Asterix Gal” i o godzinie 20:00 „Ratatuj” (więcej tutaj i tutaj)

Również w sylwestra (w czwartek, 31 grudnia 2020 roku) nie zabraknie w kanale Puls 2 animacji - od godziny 15:30 stacja zaprasza m.in. na takie filmy jak: „Piotruś Pan: Wielki powrót”, „Sezon na Misia: strach się bać” oraz „Opowieść wigilijna” Roberta Zemeckisa (więcej tutaj). O godzinie 20:00 widzowie spotkają się z bohaterami serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. O godzinie 22:00 Puls 2 przygotował propozycję dla amatorów mocnych wrażeń - „Krzyk 3”, czyli trzecią część serii horrorów w reżyserii mistrza Wesa Cravena (więcej tutaj).

Nowy Rok (w piątek, 1 stycznia 2021 roku) w kanale Puls 2 rozpocznie się z pasmem „Puls Kids”. Od godziny 16:40 na widzów czekać będą bohaterowie dwóch pełnometrażowych animacji: „Rogatego rancza” (więcej tutaj) i „Gangu wiewióra 2”. A o godzinie 20:00 widzowie zawitają w progach najsłynniejszego polskiego lombardu w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.
 
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

139 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama