reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Animacje i polskie kino w święta w kanale Puls 2

dodano: 2020-12-23 06:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Puls2 W dniach 24 grudnia 2020 roku - 1 stycznia 2021 roku kanał Puls 2 poleca - serial „Lombard. Życie pod zastaw”, w paśmie „Puls Kids” seriale „Księżniczka Zosia”, „Smerfy”, „Tomek i przyjaciele”, „Mustang: Duch wolności” i „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”, i takie filmy jak „Zaplątani. Tajemnica złotego kwiatu”, „Jak wytresować smoka: święta w domu”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Dwanaście prac Asterixa”, „Asterix Gal”, „Ratatuj”, „Kopciuszek: spełnione marzenia”, „Potwory i spółka”, „Mała Syrenka”, „Kacza Gwiazdka: Święta u Mikiego”, „Magiczna Gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe Myszka”, „Piękna i Bestia: Zaczarowane święta”, „Toy Story: Prehistoria”, Piotruś Pan: Wielki powrót”, „Sezon na Misia: strach się bać”, „Rogate ranczo”, „Gang wiewióra 2”, „Opowieść wigilijna”, „Krzyk 3”, „Śniadanie do łózka” i „Sztos 2”.

Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Na święta Bożego Narodzenia i sylwestra Puls 2 szykuje najlepsze animacje, seriale i filmy! Włącz telewizor i poczuj prawdziwe ciepło świąt Bożego Narodzenia - bo nic tak nie rozgrzewa jak przezabawne historie i przezabawne hity! - zapowiada nadawca.

W Wigilię (w czwartek, 24 grudnia 2020 roku) kanał Puls 2 zaprasza w paśmie „Puls Kids” od godziny 6:45 na takie seriale animowane jak: „Księżniczka Zosia”, „Smerfy” (więcej tutaj), „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj) i inne. Jak zapewnia nadawca, od godziny 14:00 dzieci i rodziców ucieszy maraton z filmami animowanymi, takimi jak: „Zaplątani. Tajemnica złotego kwiatu”, „Jak wytresować smoka: święta w domu”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” (więcej tutaj), „Dwanaście prac Asterixa” (więcej tutaj i tutaj) oraz „Ratatuj” (więcej tutaj i tutaj). Po godzinie 20:00 stacja szykuje się na spotkanie z bohaterami serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (więcej tutaj); a - jak zapowiada nadawca, widzów dorosłych ucieszy również komedia sensacyjna „Sztos 2” (o godzinie 21:55) (więcej tutaj).

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia (w piątek, 25 grudnia 2020 roku) rozpocznie w kanale Puls 2 pasmo „Puls Kids” - start o godzinie 6:45, by spotkać się z bohaterami takich produkcji jak „Smerfy” (więcej tutaj), „Mustang: Duch wolności” (więcej tutaj), „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” (więcej tutaj) i innymi. Od godziny 15:30 stacja zaprasza na maraton z pełnometrażowymi animacjami, takimi jak: „Kopciuszek: spełnione marzenia”, „Asterix Gal” oraz „Potwory i spółka”. O godzinie 20:00 na widzów czekać będą Kazimierz i przyjaciele w serialu „Lombard. Zycie pod zastaw”, a o godzinie 21:55 bohaterowie komedii „Śniadanie do łózka” o nieporadnym życiowo kucharzu, który z dnia na dzień został celebrytą. W obsadzie znaleźli się m.in. Małgorzata Socha, Izabela Kuna i Tomasz Karolak.

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (w sobotę, 26 grudnia 2020 roku) w kanale Puls 2 zacznie się serialami animowanymi w pasmie „Puls Kids”, tradycyjnie o godzinie 6:45 (więcej tutaj i tutaj). Od godziny 11:15 widzów czekać będą spotkania z bohaterami filmów animowanych, takich jak: „Mała Syrenka” (więcej tutaj), „Kacza Gwiazdka: Święta u Mikiego”, „Magiczna Gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe Myszka”, „Piękna i Bestia: Zaczarowane święta”, „Toy Story: Prehistoria”, „Asterix Gal” i o godzinie 20:00 „Ratatuj” (więcej tutaj i tutaj)

Również w sylwestra (w czwartek, 31 grudnia 2020 roku) nie zabraknie w kanale Puls 2 animacji - od godziny 15:30 stacja zaprasza m.in. na takie filmy jak: „Piotruś Pan: Wielki powrót”, „Sezon na Misia: strach się bać” oraz „Opowieść wigilijna” Roberta Zemeckisa (więcej tutaj). O godzinie 20:00 widzowie spotkają się z bohaterami serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. O godzinie 22:00 Puls 2 przygotował propozycję dla amatorów mocnych wrażeń - „Krzyk 3”, czyli trzecią część serii horrorów w reżyserii mistrza Wesa Cravena (więcej tutaj).

Nowy Rok (w piątek, 1 stycznia 2021 roku) w kanale Puls 2 rozpocznie się z pasmem „Puls Kids”. Od godziny 16:40 na widzów czekać będą bohaterowie dwóch pełnometrażowych animacji: „Rogatego rancza” (więcej tutaj) i „Gangu wiewióra 2”. A o godzinie 20:00 widzowie zawitają w progach najsłynniejszego polskiego lombardu w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.
 
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - UŻYWANY

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...