reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Power Couple” w TVN i ITVN

dodano: 2021-03-19 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Power Couple” W sobotę, 20 marca br. o godz. 20:00 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu rozrywkowego „Power Couple”, którego producentem jest ATM Grupa. Widowisko będą mogli również zobaczyć widzowie kanału ITVN (TVN International). Program poprowadzi Olivier Janiak, a uczestnikami będą Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Agata Wątróbska i Janusz Chabior, Agata Rubik i Piotr Rubik, Aleksandra Gruszka i Piotr Gruszka, Magdalena Nędza i Hubert Gromadzki, Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili. Widowisko oparte jest na formacie z Izraela.

TVN „Power Couple”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, to ekscytujący format, który wystawia miłość na próbę - tego jeszcze nie było. „Power Couple” to wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wezmą udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. To siła związku zwycięzców zadecyduje o wielkości nagrody. Jak dobrze znają swojego partnera? Do jakiego poświęcenia są zdolni? Ile są w stanie na siebie postawić? Na ile sobie ufają? Czy są gotowi zaryzykować dla miłości?

Siedem par zamieszka w jednej willi. Spędzi ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania widzowie zobaczą w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania. W „Power Couple” swoją relację przetestują: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Agata Wątróbska i Janusz Chabior, Agata Rubik i Piotr Rubik, Aleksandra Gruszka i Piotr Gruszka, Magdalena Nędza i Hubert Gromadzki, Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili.

Program poprowadzi Olivier Janiak. 17 lat temu wziął ślub z Karoliną Malinowską i na własnej skórze doświadcza, że razem stanowi się jedno i można więcej.

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas męskiego „pojedynku” każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej, również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym kto zostanie i będzie grał dalej, a kto wróci do domu.

Wyeliminowane pary opuszczą willę z niczym. Zwycięska para zabierze wszystkie zgromadzone przez siebie pieniądze.

Jak rywalizacja wpłynie na związek każdej z par oraz na ich relacje z innymi uczestnikami? Gniew, miłość, zazdrość, rywalizacja, akcja, zabawa i stres - który związek przetrwa to wszystko? O tym widzowie przekonają się wkrótce (więcej tutaj).
 
Olivier Janiak w programie „Power Couple”, foto: Adam Pluciński/Move/TVN Discovery
Olivier Janiak w programie „Power Couple”, foto: Adam Pluciński/Move/TVN Discovery
Ewa Kasprzyk w programie „Power Couple”, foto: TVN Discovery
Ewa Kasprzyk w programie „Power Couple”, foto: TVN Discovery


„Power Couple” - emisja w soboty (od 20 marca 2021 roku) o godz. 20:00 w TVN. Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 100 TRX EL grafit

Wersja WZMOCNIONA portugalskiej anteny offsetowej firmy Famaval 100 TRX EL...

160 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama