reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Power Couple” w TVN i ITVN

dodano: 2021-03-19 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Power Couple” W sobotę, 20 marca br. o godz. 20:00 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu rozrywkowego „Power Couple”, którego producentem jest ATM Grupa. Widowisko będą mogli również zobaczyć widzowie kanału ITVN (TVN International). Program poprowadzi Olivier Janiak, a uczestnikami będą Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Agata Wątróbska i Janusz Chabior, Agata Rubik i Piotr Rubik, Aleksandra Gruszka i Piotr Gruszka, Magdalena Nędza i Hubert Gromadzki, Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili. Widowisko oparte jest na formacie z Izraela.

TVN „Power Couple”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, to ekscytujący format, który wystawia miłość na próbę - tego jeszcze nie było. „Power Couple” to wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wezmą udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. To siła związku zwycięzców zadecyduje o wielkości nagrody. Jak dobrze znają swojego partnera? Do jakiego poświęcenia są zdolni? Ile są w stanie na siebie postawić? Na ile sobie ufają? Czy są gotowi zaryzykować dla miłości?

Siedem par zamieszka w jednej willi. Spędzi ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania widzowie zobaczą w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania. W „Power Couple” swoją relację przetestują: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Agata Wątróbska i Janusz Chabior, Agata Rubik i Piotr Rubik, Aleksandra Gruszka i Piotr Gruszka, Magdalena Nędza i Hubert Gromadzki, Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili.

Program poprowadzi Olivier Janiak. 17 lat temu wziął ślub z Karoliną Malinowską i na własnej skórze doświadcza, że razem stanowi się jedno i można więcej.

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas męskiego „pojedynku” każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej, również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym kto zostanie i będzie grał dalej, a kto wróci do domu.

Wyeliminowane pary opuszczą willę z niczym. Zwycięska para zabierze wszystkie zgromadzone przez siebie pieniądze.

Jak rywalizacja wpłynie na związek każdej z par oraz na ich relacje z innymi uczestnikami? Gniew, miłość, zazdrość, rywalizacja, akcja, zabawa i stres - który związek przetrwa to wszystko? O tym widzowie przekonają się wkrótce (więcej tutaj).
 
Olivier Janiak w programie „Power Couple”, foto: Adam Pluciński/Move/TVN Discovery
Olivier Janiak w programie „Power Couple”, foto: Adam Pluciński/Move/TVN Discovery
Ewa Kasprzyk w programie „Power Couple”, foto: TVN Discovery
Ewa Kasprzyk w programie „Power Couple”, foto: TVN Discovery


„Power Couple” - emisja w soboty (od 20 marca 2021 roku) o godz. 20:00 w TVN. Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...