reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Dzień Matki w Romance TV

dodano: 2024-05-15 13:45
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Gang mam Romance TV Już niedługo Dzień Matki. Romance TV przygotowała na 26 maja dwie kultowe komedie, które pozwolą na relaks i odstresowanie wszystkim mamom i nie tylko: „Gang Mam” i „Gang Mam: Matka chrzestna”. Daniel Józek QCZAJ, ambasador Romance TV, składa mamom życzenia.

„Gang mam: Matka chrzestna”/materiały prasowe
Gang mam: Matka chrzestna Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Któż nie zna „idealnych” super rodziców, którzy nadgorliwie wspierają swoje dzieci. Lekcje fortepianu, kurs języka chińskiego, piłka nożna... Jest na to tylko jeden skuteczny sposób: grupa, która utemperuje nadopiekuńcze matki. Urodził się pomysł na założenie gangu mam! Natychmiast obdarzamy naszą sympatią główną bohaterkę. To Constanze, samotna matka, która wychowuje wchodzącą w wiek dojrzewania córkę i czteroletniego syna. Constanze, jej nowe przyjaciółki i inne osoby o podobnych poglądach - czyli normalne matki - wypowiadają wojnę metodom wychowawczym nadopiekuńczych rodziców.

„Gang mam”, niedziela, 26 czerwca, godz. 20:00

Trzydziestosiedmioletnia Conny wiedzie spokojne, stabilne życie. Dobra gospodyni i troskliwa matka nagle po wielu latach małżeństwa dowiaduje się, że mąż zamierza się z nią rozwieść. Jej życie diametralnie się zmienia. Na domiar wszystkiego Lorenz kwateruje ją i dzieci w starym domu swojej zmarłej matki. Odtąd Conny musi sobie radzić sama. W przedszkolu syna poznaje inne matki i ma nadzieję, że zaprzyjaźniając się z nimi, będzie mogła liczyć na ich pomoc. Ale panie „z dobrego towarzystwa” mają zupełnie inne problemy i wcale nie ułatwiają Conny życia.

„Gang mam: Matka chrzestna”, 26 czerwca, godz. 21:55

Conny jest w trakcie rozwodu ze swoim mężem Lorenzem. W nowej roli samotnej matki czuje się zupełnie nieźle, chociaż dorastająca córka Nelly porządnie daje jej w kość. Na szczęście Conny nauczyła się mówić „nie”, co wprawia w osłupienie zwłaszcza Lorenza. Wszystko wskazuje na to, że Conny straciła głowę dla Antona, taty przedszkolnej koleżanki jej syna.
 

- Moja mama jest najukochańszą osobą na całym świecie i bez niej nie byłbym tu gdzie jestem. Życzę wszystkim dzieciom, aby bez względu na to, co dzieje się w ich życiu, zawsze mieli wsparcie mamy, tak jak ja je mam. Przeżyliśmy razem z moją mamą bardzo wiele. Ważne jednak, aby ciągle walczyć i spełniać marzenia, dawać powody do dumy i przeć na przód mimo przeszkód, bo one będą zawsze. I myślę tu zarówno o mamach, jak i dzieciach. A Wam, wspaniałe kobiety, które każdego dnia dbacie o nowe istnienia, życzę, abyście miały odwagę i siłę, zadbać też o siebie, pamiętać o własnym dobrostanie. Niech Dzień Matki będzie każdego dnia! - życzy Daniel Józek QCZAJ, ambasador Romance TV.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...