reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wojna i mechanizmy w kwietniu w History2

dodano: 2021-03-29 02:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

H2 History2 rebranding W kwietniu br. kanał History2 poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje programowe jak „Na tropie potwora”, „Brawurowe operacje II wojny światowej” i „A jak to się przetnie”.

History2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. History2 z dostarczy widzom emocji i ogromnej dawki wiedzy, dzięki programowi „Brawurowe operacje II wojny światowej. Pojawi się też odpowiedź na pytanie „A jak to się przetnie?”. Będzie także program „Na tropie potwora”.

Kwiecień 2021 roku w ofercie kanału History2:

„Na tropie potwora” („The Best Of MonsterQuest”)
emisja: w poniedziałki o 21:00

Każdy z odcinków poświęcony jest innemu tajemniczemu stworzeniu. Niektóre z nich istnieją naprawdę, jak gigantyczna ryba słodkowodna występująca w wodach Wielkich Jezior. Inne są powstałym w obliczu zagrożenia wytworem wyobraźni, na przykład słynny Człowiek - Małpa z Indii. Jeszcze inne są owocami absurdalnych eksperymentów, jak superżołnierze, których usiłowali wykreować naukowcy Józefa Stalina, krzyżując ludzi z małpami człekokształtnymi. Twórcy serialu wykorzystują zdobycze nauki i techniki, by zbadać te tajemnicze zjawiska - analizują szczątki, a dowody poddają serii testów. Co więcej nie polegają na archiwalnych nagraniach filmowych, a udają się do miejsc, w których obserwowano dziwne stworzenia, i tam prowadzą swoje obserwacje (więcej tutaj).

„Brawurowe operacje II wojny światowej” („WWII's Most Daring Raids”)
emisja: we wtorki (od 6 kwietnia br.) o 21:00

Amerykańscy skoczkowie spadochronowi, norwescy agenci i brytyjscy komandosi - alianci prowadzili ryzykowne operacje w Europie, Afryce i Azji by pokonać siły Adolfa Hitlera i przechylić szalę zwycięstwa. Program „Brawurowe operacje II wojny światowej” przeniesie widzów w samo serce akcji, ujawniając szczegóły najbardziej niesamowitych operacji wymierzonych przeciwko Trzeciej Rzeszy. Wszystkie batalie poddawane są naukowej analizie i wzbogacone o komentarze ekspertów oraz relacje samych bohaterów tych wydarzeń.

„A jak to się przetnie” („Sliced”)
emisja: w niedziele (od 25 kwietnia br.) o 21:00

Chcecie poznać wewnętrzne mechanizmy tego, co nas otacza? Wystarczy jedno cięcie. Od maszyn na żetony przez zabawki, opancerzone samochody aż po stacje benzynowe - rzeczy, z którymi spotykamy się na co dzień, kryją mnóstwo niezwykłych sekretów. Gospodarz programu czasem będzie potrzebował najmocniejszych narzędzi, by przekroić każdy z badanych obiektów, ujawniając jego zasady działania i fascynującą historię. - Pokażemy niewidoczny aspekt dobrze znanego nam świata - zapowiada nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...