reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Film TVN o Tomaszu Komendzie w stacjach Canal+

dodano: 2021-04-02 12:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat TVN „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” W sobotę, 3 kwietnia br. o godz. 21:00 w Canal+ Premium i o godz. 22:00 w Canal+ 1, a w kolejnych dniach w Canal+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Producentem filmu jest TVN (Discovery), a dystrybutorem jest Kino Świat. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Magdalena Różczka, Agata Kulesza, Piotr Trojan, Andrzej Konopka, Jan Frycz i Dariusz Chojnacki. W serwisie VOD Player jest natomiast dostępna serialowa wersja tej produkcji.

Kino Świat TVN „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kinowy debiut Jana Holoubka na podstawie afery sądowej, która wstrząsnęła Polską kilka lat temu. Oto Tomasz Komenda (w tej roli Piotr Trojan), niesłusznie skazany za gwałt i zabójstwo 15-letniej dziewczyny, spędza w więzieniu 18 lat. I dopiero wspólne działania zdeterminowanego policjanta i prokuratorów pozwalają dotrzeć do prawdy i oczyścić go z zarzutów. Straconego życia nikt mu już nie odda, ale jego historia opowiedziana w filmie może być dla wielu ludzi ważną lekcją. W rolę wtrąconego do więzienia młodego człowieka, który przeżywa tam gehennę, zanim wreszcie ktoś zajmie się jego sprawą, wciela się Piotr Trojan, a w matkę Tomasza Agata Kulesza.

Dodajmy, iż film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” pojawił się w kinach w piątek, 18 września 2020 roku (więcej tutaj). W serwisie VOD Player jest natomiast dostępna serialowa wersja tej produkcji (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Agata Kulesza i Piotr Trojan na plakacie promującym kinową emisję filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, foto: Kino Świat
Agata Kulesza i Piotr Trojan na plakacie promującym kinową emisję filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, foto: Kino Świat


„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” - emisja w sobotę, 3 kwietnia 2021 roku o godz. 21:00 w Canal+ Premium. Film ten będą mogli również zobaczyć widzowie stacji Canal+ 1 i Canal+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...