reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera spektaklu Teatru Telewizji „Inne rozkosze"

dodano: 2021-04-08 13:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

Teatr Telewizji TVP W poniedziałek, 12 kwietnia o godz. 21:00 TVP1 zaprasza na premierę spektaklu Teatru Telewizji „Inne rozkosze” w reżyserii Artura „Barona” Więcka. Jest to nastrojowa opowieść o ludzkich pokusach, o pogoni za przyjemnościami i za wolnością.

Teatr Telewizji Teatr TV TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Spokojne z pozoru życie, jakie wiedzie Paweł Kohoutek, czterdziestokilkuletni weterynarz z Wisły, mąż, ojciec, syn i wnuk, zakłóca nagłe pojawienie się Aktualnej Kobiety, jego ostatniej kochanki, młodej absolwentki polonistyki, zdecydowanej pozostać z nim na zawsze. Przerażony Kohoutek, by uniknąć zdemaskowania, ukrywa niepożądanego gościa na strychu. Nie wie jak wybrnąć z zaistniałej sytuacji. W efekcie tej decyzji następuje pasmo komicznych perypetii. Sztuka skłania widza do refleksji nad miłością, wiernością i sensem życia.

Spektakl powstał na podstawie powieści Jerzego Pilcha „Inne rozkosze”. Przedstawienie miało premierę w 2016 roku w Teatrze STU w Krakowie.

Adaptacja i reżyseria: Artur „Baron” Więcek

Obsada: Tomasz Schimscheiner (Kohoutek), Magdalena Walach (Kohoutek – alter ego), Dominika Bednarczyk (Żona Kohoutka), Marek Litewka (Ojciec Kohoutka), Anna Tomaszewska (Matka Kohoutka), Olga Więcek (Dziecko Kohoutka), Edward Linde-Lubaszenko (Oyermah), Maria Pawłowska (Aktualna Kobieta), Andrzej Róg (Pastor).

Mecenasem Teatru Telewizji jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (PGNiG S.A.)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...