reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Na straży prawa” i zagrożenia w maju w CBS Reality

dodano: 2021-04-14 06:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W maju br. kanał CBS Reality poleca swoim widzom takie programy jak „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii” (sezon 7.) i „48 godzin” (sezon 32.), a w ramach pasma „Na straży prawa” takie produkcje jak „Strzegąc granic”, „Na straży amerykańskich granic”, „Na straży prawa”, „Gliniarze na motocyklach” i „Rutynowa kontrola trzeźwości”.

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2021 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Na straży prawa”:
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 16:00
Jak zapowiada nadawca, trzymające w napięciu seriale, które widzowie zobaczą w maju br. to m.in: „Strzegąc granic”, „Na straży amerykańskich granic”, „Na straży prawa”, „Gliniarze na motocyklach” i „Rutynowa kontrola trzeźwości”.

„Na straży prawa”:
„Strzegąc granic”
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 16:00

Osadzony w Nowej Zelandii program śledzi pracowników służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

„Na straży prawa”:
„Na straży amerykańskich granic”
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 17:00

Seria śledzi pracę funkcjonariuszy Urzędu ds. Ochrony Celnej i Granic Stanów Zjednoczonych, którzy odprawiają podróżnych zarówno na lądowych przejściach granicznych, jak i w portach lotniczych, kontrolując towary i zabezpieczając najdłuższą granicę państwową na świecie.

„Na straży prawa”:
„Rutynowa kontrola trzeźwości”
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 20:00

Seria przedstawia zakulisowe spojrzenie na pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród kierowców w Sydney.

„Na straży prawa”:
„Na straży prawa”
emisja: w maju br.

Dzienna liczba osób przybywających do Australii drogą morską i powietrzną przekracza 20 tysięcy. Ile z nich jest naprawdę tym, za kogo się podają? Funkcjonariusze służb granicznych chronią Australię przed nielegalnymi imigrantami, narkotykami i potencjalnymi terrorystami (więcej tutaj i tutaj).

​​​​​​​„Na straży prawa”:
„Gliniarze na motocyklach”
​​​​​​​emisja: w maju br.

Gliniarze na motocyklach zabierają widzów na przejażdżkę zatłoczonymi ulicami Sydney, gdzie podczas patrolu zatrzymują łamiących przepisy kierowców.

„Uchwycone kamerą: o krok od tragedii” 7
emisja: od poniedziałku do piątku (od 17 maja br.) o 11:00

Seria ukazuje historie zwykłych ludzi, którzy stanęli w obliczu niezwykłych okoliczności. Dzięki dostępowi do nagrań wideo zarejestrowanych przez uczestników lub świadków przedstawionych zdarzeń, dramatycznych zapisów autentycznych połączeń z numerami alarmowymi, a także osobistych relacji ofiar oraz ich przyjaciół i rodzin, seria przedstawia zwyczajne wydarzenia, które zaledwie w ciągu kilku sekund zmieniły się w katastrofy oraz historie ludzi, którzy ich doświadczyli i dzielą się swymi przeżyciami.

„48 godzin” 32
emisja: od poniedziałku do piątku (od 17 maja br.) o 22:00

Jak czytamy w opisie, seria bada najbardziej intrygujące sprawy kryminalne dotyczące wszystkich aspektów ludzkiego życia, w tym chciwości i pasji. Na przestrzeni lat program „48 godzin” wypracował bogatą historię oryginalnego dziennikarstwa, które pomogło oczyścić z zarzutów osoby niesłusznie skazane, doprowadziło do ponownego otwarcia i rozwiązania dawno zamkniętych spraw, tym samym odmieniając życie zwykłych ludzi i ich rodzin (więcej tutaj).
 
Bohater programu „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii”, foto: AMC Networks International
Bohater programu „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...