reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Na straży prawa” i zagrożenia w maju w CBS Reality

dodano: 2021-04-14 06:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W maju br. kanał CBS Reality poleca swoim widzom takie programy jak „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii” (sezon 7.) i „48 godzin” (sezon 32.), a w ramach pasma „Na straży prawa” takie produkcje jak „Strzegąc granic”, „Na straży amerykańskich granic”, „Na straży prawa”, „Gliniarze na motocyklach” i „Rutynowa kontrola trzeźwości”.

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2021 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Na straży prawa”:
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 16:00
Jak zapowiada nadawca, trzymające w napięciu seriale, które widzowie zobaczą w maju br. to m.in: „Strzegąc granic”, „Na straży amerykańskich granic”, „Na straży prawa”, „Gliniarze na motocyklach” i „Rutynowa kontrola trzeźwości”.

„Na straży prawa”:
„Strzegąc granic”
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 16:00

Osadzony w Nowej Zelandii program śledzi pracowników służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

„Na straży prawa”:
„Na straży amerykańskich granic”
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 17:00

Seria śledzi pracę funkcjonariuszy Urzędu ds. Ochrony Celnej i Granic Stanów Zjednoczonych, którzy odprawiają podróżnych zarówno na lądowych przejściach granicznych, jak i w portach lotniczych, kontrolując towary i zabezpieczając najdłuższą granicę państwową na świecie.

„Na straży prawa”:
„Rutynowa kontrola trzeźwości”
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 20:00

Seria przedstawia zakulisowe spojrzenie na pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród kierowców w Sydney.

„Na straży prawa”:
„Na straży prawa”
emisja: w maju br.

Dzienna liczba osób przybywających do Australii drogą morską i powietrzną przekracza 20 tysięcy. Ile z nich jest naprawdę tym, za kogo się podają? Funkcjonariusze służb granicznych chronią Australię przed nielegalnymi imigrantami, narkotykami i potencjalnymi terrorystami (więcej tutaj i tutaj).

​​​​​​​„Na straży prawa”:
„Gliniarze na motocyklach”
​​​​​​​emisja: w maju br.

Gliniarze na motocyklach zabierają widzów na przejażdżkę zatłoczonymi ulicami Sydney, gdzie podczas patrolu zatrzymują łamiących przepisy kierowców.

„Uchwycone kamerą: o krok od tragedii” 7
emisja: od poniedziałku do piątku (od 17 maja br.) o 11:00

Seria ukazuje historie zwykłych ludzi, którzy stanęli w obliczu niezwykłych okoliczności. Dzięki dostępowi do nagrań wideo zarejestrowanych przez uczestników lub świadków przedstawionych zdarzeń, dramatycznych zapisów autentycznych połączeń z numerami alarmowymi, a także osobistych relacji ofiar oraz ich przyjaciół i rodzin, seria przedstawia zwyczajne wydarzenia, które zaledwie w ciągu kilku sekund zmieniły się w katastrofy oraz historie ludzi, którzy ich doświadczyli i dzielą się swymi przeżyciami.

„48 godzin” 32
emisja: od poniedziałku do piątku (od 17 maja br.) o 22:00

Jak czytamy w opisie, seria bada najbardziej intrygujące sprawy kryminalne dotyczące wszystkich aspektów ludzkiego życia, w tym chciwości i pasji. Na przestrzeni lat program „48 godzin” wypracował bogatą historię oryginalnego dziennikarstwa, które pomogło oczyścić z zarzutów osoby niesłusznie skazane, doprowadziło do ponownego otwarcia i rozwiązania dawno zamkniętych spraw, tym samym odmieniając życie zwykłych ludzi i ich rodzin (więcej tutaj).
 
Bohater programu „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii”, foto: AMC Networks International
Bohater programu „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...