reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-05-14 - 2021-05-15 - 2021-05-16

Sport w polskiej TV 18.04.2021

dodano: 2021-04-17 14:52 | aktualizacja: 2021-04-17 18:44
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_07_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Formuły 1: Grand Prix Emilii-Romanii. Transmisje live z Mistrzostw Świata w snookerze tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Cracovia
Komentarz: Rafał Debiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Cracovia
Komentarz: Rafał Debiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

14:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Fulham FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Burnley FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Villarreal CF
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała 
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – AS Saint-Étienne
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Bojanowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – Werder Brema
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
New York Knicks – New Orleans Pelicans
Komentarz: Bartosz Tomczak – Radosław Hyży

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Miami Heat – Brooklyn Nets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Sevilla FC
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – SD Huesca
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Celta Vigo
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – Olympique Lyonnais
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

15:00 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – Hertha BSC  [mecz przełożony ze względu na zakażenia koronawirusem w Hercie]
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Real Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – AS Saint-Étienne
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – SD Eibar
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda 

19:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Leicester City – Southampton FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Elche CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – SD Eibar
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Valencia CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – Olympique Lyonnais
Komentarz: Julain Kowalski, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

11:05 Kolarstwo szosowe: Amstel Gold Race:
Wyścig 

12:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Turkey: 
Etap 8 
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut 

14:00 Kolarstwo szosowe: Amstel Gold Race:
Wyścig 

17:15 Kolarstwo szosowe: Volta a la Comunitat Valenciana: 
Etap 5 
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2
 
Eurosport 2

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

12:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

15:25 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

16:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

18:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Alabama:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac

22:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Alabama:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Atzenbrugg:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Hilton Head:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

15:00 Koszykówka mężczyzn: MagentaSport BBL Pokal: 
Finał
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FC Slovan Liberec – SK Slavia Praga

 
Polsat Sport

07:00 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy:
Pokazy mistrzów

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Odra Opole – Korona Kielce

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga 

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
BKS Visła Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała
 
Polsat Sport Extra

14:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
Finał

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Cucine Lube Civitanova – Sir Safety Conad Perugia

20:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa

00:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer:
Columbus Crew FC – Philadelphia Union
 
Polsat Sport News

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:05 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:05 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:05 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

18:25 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – 1.FC Slovacko
 
Sportklub

05:25 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Launceston:
Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz

08:05 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Launceston:
Wyścig 3
Komentarz: Marcin Grzywacz

11:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Montmeló:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Olszak

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt – Bergischer HC
Komentarz: Kamil Gapiński

18:15 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
JL Bourg-en-Bresse – Limoges CSP
Komentarz: Krzysztof Sendecki

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife – Unicaja Malaga
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP Sport

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Wybrzeże Gdańsk – Grupa Azoty SPR Tarnów
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Iwona Niedźwiedź

17:45 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
KKS Kalisz – Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Aleksander Roj, Marcin Żewłakow

20:15 Hokej na lodzie: Puchar Trójmorza: 
Estonia – Polska
Komentarz: Patryk Rokicki, Krzysztof Zapała


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 239 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...
reklama