reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Komunikacja zintegrowana z Cisco Webex

dodano: 2021-04-23 04:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Netia nie ma jak w sieci Netia (grupa Cyfrowy Polsat) - jako jedyny operator w Polsce i jeden z pierwszych na świecie - zaoferowała rozwiązanie integrujące wszelkiego typu usługi głosowe z najnowszą generacją wszechstronnego, chmurowego komunikatora Cisco Webex. Nowa paleta rozwiązań nosi nazwę Netia UC with Cisco Webex.

Netia schody wzrost


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia operator, Netia UC with Cisco Webex to zupełnie nowa jakość w klasie rozwiązań komunikacji zintegrowanej (Unified Communications), która łączy tradycyjną telefonię z najnowszymi rozwiązaniami, tworząc wygodne dla użytkownika narzędzie do komunikacji, dostępne na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca.

Netia UC with Cisco Webex zapewnia szybką i optymalną kosztowo integrację wszystkich sposobów komunikacji, oferowanych na bazie infrastruktury Grupy Netia (połączenia głosowe przez linie analogowe, cyfrowe ISDN, cyfrowe z zaawansowanymi funkcjami PABX i Call Center, nowoczesne rozwiązania VoIP w chmurze, to jest IntegralNet, integracja z SIP TRUNK, umożliwiająca połączenia z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu) z najnowszym komunikatorem chmurowym Cisco Webex.

- Z Netia UC with Cisco Webex zyskujemy możliwość pełnej kolaboracji i miksowania dowolnych kanałów komunikacji oraz interakcji między uczestnikami różnego typu spotkań. W tym samym czasie możemy rozmawiać, widzieć się, współdzielić aplikacje, czy pulpit, wysyłać wiadomości, nagrywać, dzielić się czasowo na zespoły itd. - powiedział Paweł Rychcik, kierownik Działu Produktów B2B w Netii. - Co więcej, dzięki zaawansowanym funkcjom rozpoznawania mowy, spotkania mogą być automatycznie tłumaczone na wiele języków, a także przekształcane na tekst, co bardzo ułatwia m.in. przygotowywanie notatek ze spotkań - dodał.


Jak czytamy w komunikacie, atutem nowego rozwiązania UC Netii jest fakt, że skorzystanie z niego nie pociąga za sobą dodatkowych nakładów inwestycyjnych po stronie klientów oraz zapewnia stały, przewidywalny koszt użytkowania. Netia UC with Cisco Webex oferuje też najlepszy na rynku stosunek ceny do zakresu funkcjonalnego i jakości wielokanałowej komunikacji. Komunikator Cisco Webex jest stale wzbogacany o nowe, innowacyjne funkcje, które będą dostarczane wszystkim klientom Netii tuż po wdrożeniu (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 700 mini wieża

Technisat DigitRadio 700 - kompaktowa wieża stereo 2x20W

749 zł Więcej...