reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Na straży prawa” w maju w CBS Reality

dodano: 2021-04-24 14:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W maju br. kanał CBS Reality poleca swoim widzom w ramach pasma „Na straży prawa” takie produkcje programowe jak „Strzegąc granic”, „Na straży amerykańskich granic”, „Na straży prawa”, „Gliniarze na motocyklach” i „Rutynowa kontrola trzeźwości”.

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 3 maja br. na antenie stacji CBS Reality zadebiutuje nowy blok tematyczny. Codziennie od 16:00 do 21:00 kanał emitować będzie programy przybliżające pracę służb stojących na straży prawa. W ramach bloku będzie można zobaczyć serie pokazujące codzienność funkcjonariuszy służb granicznych w różnych zakątkach świata, którzy odprawiają podróżnych, kontrolują towary, zajmują się nielegalnymi imigrantami oraz potencjalnymi zagrożeniami terrorystycznymi i biologicznymi. Na antenie pojawią się także produkcje poświęcone pracy mundurowych patrolujących zatłoczone ulice wielkich miast. Na codzienne spotkania z funkcjonariuszami dbającymi o nasze bezpieczeństwo, w bloku tematycznym „Na straży prawa”, stacja zaprasza od poniedziałku, 3 maja br. codziennie od 16:00 do 21:00.

W maju br. w ramach bloku tematycznego „Na straży prawa” będzie można śledzić zmagania funkcjonariuszy dbających o nasze bezpieczeństwo, w takich programach jak „Strzegąc granic”, „Na straży amerykańskich granic”, „Gliniarze na motocyklach” oraz „Rutynowa kontrola trzeźwości”. Na blok tematyczny „Na straży prawa” CBS Reality zaprasza od poniedziałku, 3 maja br. codziennie w godzinach od 16:00 do 21:00 (więcej tutaj).

„Na straży prawa” w CBS Reality:
 
„Strzegąc granic”
 emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 16:00

Osadzony w Nowej Zelandii program śledzi pracowników służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie. Kamery przez całą dobę obserwują pracę wyspecjalizowanych funkcjonariuszy straży granicznej. W każdym z odcinków widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo granic, które zawsze muszą być o krok przed przemytnikami, by przechwycić nielegalne narkotyki, niezgłoszone produkty żywnościowe, rośliny, czy będące pod ochroną zwierzęta sprytnie ukryte w paczkach i listach, bagażach przyjezdnych, częściach samochodów, zabawkach, a nawet guzikach od koszuli.
 
„Na straży amerykańskich granic”
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 17:00

Seria śledzi pracę funkcjonariuszy Urzędu ds. Ochrony Celnej i Granic Stanów Zjednoczonych Ameryki, którzy odprawiają podróżnych zarówno na lądowych przejściach granicznych, jak i w portach lotniczych, kontrolując towary i zabezpieczając najdłuższą granicę państwową na świecie. Ich praca nigdy nie jest nudna. Codziennością pracowników urzędu jest poszukiwanie osób nielegalnie przybywających do Stanów Zjednoczonych Ameryki, przemytników broni, narkotyków czy pieniędzy.

„Rutynowa kontrola trzeźwości”
emisja: codziennie (od 3 maja br.) o 20:00

Seria przedstawia zakulisowe spojrzenie na pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród kierowców w Sydney.

„Na straży prawa”
emisja: w maju br.

Dzienna liczba osób przybywających do Australii drogą morską i powietrzną przekracza 20 tysięcy. Ile z nich jest naprawdę tym, za kogo się podają? Funkcjonariusze służb granicznych chronią Australię przed nielegalnymi imigrantami, narkotykami i potencjalnymi terrorystami. 

„Gliniarze na motocyklach”
emisja: w maju br.

Seria opowiada o elitarnej grupie wysoko wykwalifikowanych i znakomicie wyszkolonych oficerów patrolujących ruchliwe ulice Sydney. Gliniarze na motocyklach zabierają nas na przejażdżkę zatłoczonymi ulicami Sydney, gdzie podczas patrolu zatrzymują łamiących przepisy kierowców. Dzięki kamerom zainstalowanym na motocyklach i kaskach policjantów widzowie mogą znaleźć się w środku akcji, śledząc ich zmagania z łamiącymi prawo kierowcami, niebezpieczne sytuacje na drogach, do których zmotoryzowani funkcjonariusze próbują nie dopuścić, czy brawurowe pościgi za uchylającymi się od kary piratami drogowymi.
 
Kadr z programu „Na straży amerykańskich granic”, foto: AMC Networks International
Kadr z programu „Na straży amerykańskich granic”, foto: AMC Networks International


„Na straży prawa” - emisja codziennie (od 3 maja 2021 roku) o godz. 16:00 w CBS Reality.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...