reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mordercza historia” w Polsat Viasat History

dodano: 2021-04-30 18:59 | aktualizacja: 2021-05-01 23:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat History HD W poniedziałek, 3 maja br. o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat History wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek amerykańskiego serialu dokumentalnego „Mordercza historia” („Murderous History”). Największe światowe metropolie przyciągają najróżniejszych ludzi: potężnych i bogatych, skandalistów, osoby zdeprawowane i bohaterów. Gdy stawka jest wysoka, a w grę wchodzi wiele motywacji i emocji, trudno się dziwić, że to właśnie tam dochodzi do najbardziej dramatycznych zbrodni.

Polsat Viasat History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przestępczość przenika wszystkie aspekty życia społecznego - od zbrodni na szczytach władzy po grzechy ulicy. Co więcej, odzwierciedla ona również pasje i zainteresowania ludzi w danym momencie historii, dlatego każde przestępstwo stanowi wyjątkowe spojrzenie na dzieje miast i ich mieszkańców.

W 6-odcinkowej serii „Mordercza historia” widzowie przeniosą się w czasie, by przyjrzeć się bliżej najbardziej makabrycznym i fascynującym zagadkom morderstw popełnionych w ciągu ostatnich 200 lat, widzianych przez pryzmat epok i miast, w których do nich doszło. Do zbrodni tych dochodziło zarówno w czasach wojny, jak i pokoju, w świetle dnia i w pod osłoną nocy, a ich ofiarą mógł paść każdy - bez względu na wiek i płeć. O niektórych z nich nikt już nie pamięta, a inne wciąż prześladują mieszkańców miast, w których je popełniono. Premiera serii „Mordercza historia” odbędzie się w poniedziałek, 3 maja br. o godzinie 22:00 w kanale Polsat Viasat History,

Przemierzając zniszczone bombami ulice Londynu, przemysłowe dzielnice Chicago czy mroczne zakątki Rio de Janeiro lat 70. ubiegłego wieku, widzowie tropić będą krwawych morderców i funkcjonariuszy próbujących doprowadzić sprawców przed oblicze sprawiedliwości. W serii poznają między innymi: historię XIX-wiecznych „porywaczy ciał” z Edynburga, którzy dokonywali morderstw, a ciała swych ofiar sprzedawali lekarzom na cele naukowe, okrutnego mordercę kobiet grasującego po ulicach wojennego Berlina czy brytyjską seryjną morderczynię zajmującą się zabijaniem niechcianych dzieci w latach 90. XIX wieku.

Jak zapowiada nadawca, każdy z odcinków przedstawi trzymające w napięciu śledztwa kryminalne, które udowodnią, że nie wszystko jest takie, jakim może się wydawać. Dzięki rekonstrukcjom filmowym widzowie będą mogli przenieść się na miejsce zbrodni i śledzić losy dochodzenia oraz pracę zdeterminowanych stróżów prawa, którzy w owych czasach musieli pokonać ograniczenia narzucone przez swoją epokę, a często wymyślali nowe techniki kryminalistyczne w wyścigu z czasem, by złapać morderców, zanim uderzą ponownie.

Premiera serii „Mordercza historia” odbędzie się w poniedziałek, 3 maja br. o 22:00 w kanale Polsat Viasat History - emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00 (więcej tutaj).
 
„Mordercza historia” w kanale Polsat Viasat History, foto: West One
„Mordercza historia” w kanale Polsat Viasat History, foto: West One


„Mordercza historia” - emisja od poniedziałku do piątku (od 3 maja 2021 roku) o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat History.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...