reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Asta-Net z kanałem Silver TV/Antena HD w ofercie

dodano: 2021-05-03 05:57 | aktualizacja: 2021-05-03 14:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net Antena HD logo 360px.jpg W sobotę, 1 maja br. oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły powiększyła się o kanał Silver TV/Antena HD. Stacja Michała Winnickiego dostępna jest dla abonentów w pakietach Oszczędnym i Start, na pozycji numer 27. - Jeśli kanał nie pojawi się automatycznie, sugerujemy ponowne wyszukanie kanałów - informuje operator.

Antena


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Silver TV to stacja z portfolio Michała Winnickiego.
W marcu br. kanał ruszył z testową emisją (początkowo plansza informacyjna, potem telezakupy, a a następnie przekaz stacji Power TV), a z regularnym przekazem wystartował w sobotę, 1 maja br. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne, programy poradnicze adresowane do seniorów, transmisje mszy świętych i nabożeństw oraz w audycje muzyczne. Nadawca wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o zmianę nazwy kanału na Antena HD, ale regulator rynku nie wydał jeszcze decyzji w tej sprawie (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się o rozgłośnię Radio 357 (więcej tutaj) oraz kanały telewizyjne TVP Kobieta HD (więcej tutaj), TVP3 Gdańsk, Filmax HD, Mixtape HD i Discovery Historia (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...