reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play: Mix z dodatkowymi gigabajtami w prezencie

dodano: 2021-05-10 06:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Barbara Kurdej-Szatan Dostępna w sieci Play (P4, Groupe Iliad) oferta Mix pojawiła się w odświeżonej wersji. Klienci nowej oferty mogą skorzystać z benefitów w postaci darmowych pakietów danych w zestawach ze smartfonami. Ponadto dzieci korzystające z Junior Box otrzymają darmowy dostęp do platformy „Akademia Team Play”. Dodatkowo w ofercie znajduje się bezpłatny miesiąc korzystania z aplikacji „Bezpieczna rodzina”.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mix w sieci Play to rozwiązanie, w którym można wybrać jedną z dostępnych ofert - S, M, L lub L Extra wraz ze smartfonem od 1 zł, a za to wszystko płacić miesięcznymi doładowaniami - jak w ofercie na kartę.

Od teraz w taryfie Mix L z miesięcznym doładowaniem 50 zł dostępne jest do 9 GB, a w pakiecie Mix L Extra klienci otrzymują obecnie 11 GB. Dodatkowo w usłudze Mix L Extra dostępna jest usługa naprawy wyświetlacza przez 2 lata za jednorazową opłatą w wysokości 1 zł.

Operator przygotował zmiany w ofercie dla najmłodszych użytkowników. W Junior Box pojawił się nowy technologiczny gadżet - słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic. Od teraz dzieci korzystające z Junior Box otrzymają również darmowy dostęp do platformy „Akademia Team Play”, która - jak zapewnia operator, gromadzi treści pobudzające ich kreatywność oraz edukujące ich na tematy związane ze światem cyfrowym (więcej tutaj). Dodatkowo w ofercie znajduje się bezpłatny miesiąc korzystania z aplikacji „Bezpieczna rodzina”, która - jak czytamy w komunikacie, łączy ze sobą lokalizację i ochronę w sieci w kompleksowy i prosty sposób, dzięki czemu dzieci mogą w bezpieczny sposób korzystać z telefonu a rodzice mogą czuć się spokojniej (więcej tutaj).

W ofercie Mix znajdują się różne modele smartfonów, dostępne w cenie od 1 zł. Wśród nich są Xiaomi Redmi 9A w ofercie S, Motorola Moto e7 Power obecna tylko w ofercie Play w Mix M, Vivo i11s w taryfie Mix L czy Samsung Galaxy A02s dostępny w Mix L Extra.

Promocja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników.
 
Play: Mix z dodatkowymi gigabajtami w prezencie. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad
Play: Mix z dodatkowymi gigabajtami w prezencie. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...