reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sojuzmultfilm kupuje kanał dla dzieci

dodano: 2021-05-15 13:44 | aktualizacja: 2021-05-15 15:55
autor: RO | źródło: cableman.ru

Studio Sojuzmultfilm i kanał Multilandia Rosyjskie studio filmów animowanych Sojuzmultfilm kupuje dostępny w telewizji satelitarnej i kablowej kanał dla dzieci Multilandia. Strony podpisały prawnie wiążącą umowę, która ma zostać sfinalizowana na początku lata. Koszt transakcji nie został ujawniony. Studio stanie się wyłącznym właścicielem stacji telewizyjnej.

Sojuzmultfilm
Sojuzmultfilm


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sojuzmultfilm nie zamierza dokonywać rebrandingu na dużą skalę albo w sposób istotny zmieniać ofertę programową. Za to ramówka zostanie wzmocniona nowymi projektami Sojuzmultfilm, a także programami wyprodukowanymi wspólnie przez studio i kanał telewizyjny.

Stacja wyświetla treści dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, z przewagą krajowych seriali animowanych i filmów. Dostępna jest we wszystkich platformach satelitarnych w Rosji (Trikolor TV, NTV Plus, Telekarta, MTS TV).

O zakupie Multilandii zdecydowała oglądalność. W I kwartale 2021 r. kanał znalazł się w trójce płatnych kanałów dla dzieci pod względem widowni. Liczba widzów sięgnęła 19,6 mln.

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...