reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów” znów w TVN24

dodano: 2021-06-05 11:14 | aktualizacja: 2021-06-05 11:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

Czas decyzji Bitwa o Rzeszów TVN 24 Go 2021 360px.jpg W sobotę, 5 czerwca br. o godz. 20:00 w kanale TVN24 wyemitowany zostanie program „Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów”. Debatę poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz. O fotel prezydenta Rzeszowa walczą: wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek (kandydat Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050 Szymona Hołowni), popierana przez Prawo i Sprawiedliwość wojewoda podkarpacka Ewa Leniart, kandydat Solidarnej Polski i wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł (popierany przez Tadeusza Ferenca i Porozumienie Jarosława Gowina) oraz poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Program pokaże również TVN24 GO.

TVN24
Czas decyzji Bitwa o Rzeszów TVN24 go 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kto zostanie nowym prezydentem Rzeszowa?
Kto przekona wyborców i czym?
Kampania jest już na finiszu, a walka toczy się o każdy głos. Do przyspieszonych wyborów prezydenta Rzeszowa dojdzie z powodu rezygnacji z tego stanowiska Tadeusza Ferenca. Pierwotnie głosowanie miało się odbyć w niedzielę, 9 maja br., ale zostało przełożone na niedzielę, 13 czerwca br. - stało się tak w wyniku decyzji premiera RP Mateusza Morawieckiego, po tym, jak Krzysztof Saczka, pełniący obowiązki głównego inspektora sanitarnego, zarekomendował szefowi rządu przesunięcie wyborów z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju.

Kandydaci do objęcia prezydenckiego fotela w Rzeszowie to:
  • wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek (kandydat Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050 Szymona Hołowni),
  • popierana przez Prawo i Sprawiedliwość wojewoda podkarpacka Ewa Leniart,
  • kandydat Solidarnej Polski i wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł (popierany przez Tadeusza Ferenca i Porozumienie Jarosława Gowina)
  • poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

W sobotę, 5 czerwca br. o godzinie 20:00 w TVN24 i TVN24 GO odbędzie się „Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów” - druga debata z kandydatami na prezydenta Rzeszowa. Program poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz, a na pytania odpowiadać będą Ewa Leniart, Grzegorz Braun, Konrad Fijołek i Marcin Warchoł. Od około godziny 21:10, w drugiej części programu, gośćmi będą komentatorzy - dziennikarze oraz politolodzy. Przypomnijmy, że pierwsza debata „Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów” odbyła się w niedzielę, 2 maja br., a jej gospodynią była Katarzyna Kolenda-Zaleska (więcej tutaj).

„Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów” - emisja w sobotę, 5 czerwca 2021 roku o godz. 20:00 w TVN24 i TVN24 GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...