reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kulinaria i kultowe seriale latem w kanale TVP HD

dodano: 2021-06-09 22:29 | aktualizacja: 2021-06-12 00:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP HD W piątek, 11 czerwca br. rusza letnia ramówka kanału TVP HD. Stacja poleca w niej swoim widzom takie programy jak „Przystanek Slow Food”, „Życie ukryte w jeziorze”, „Panna z mokrą głową”, „Awantura o Basię” i „Podróże Pana Kleksa”, a w ramach pasma „Nocne maratony kultowych seriali” takie produkcje jak „Alternatywy 4”, „Ekstradycja”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Janosik”, „Zmiennicy”, „Życie na gorąco” i „Daleko od szosy”.

TVP HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, od piątku, 11 czerwca br. Telewizja Polska zaprasza na nową, wakacyjną ramówkę kanału TVP HD. W ofercie programowej znajdą się m.in. nowy program kulinarny: „Przystanek Slow Food” oraz maratony kultowych polskich seriali po rekonstrukcji cyfrowej. Nie zabraknie pasma wakacyjnego dla dzieci i młodzieży, w którym przypomniane będą znane i lubiane filmy.

W niedzielę, 13 czerwca br. o godz. 12:25 TVP HD zaprasza na premierę kulinarnego programu „Przystanek Slow Food”. Jak zapowiada nadawca, dziesięcioodcinkowy magazyn poświęcony będzie ludziom, którzy cenią naturalne uprawy, ekologiczne produkty i zdrowe jedzenie. Świadomie zdecydowali się zwolnić tempo i żyć w zgodzie z otaczającym ich środowiskiem i porami roku. W kolejnych odcinkach twórcy programu zaproszą widzów w inspirującą podróż po niezwykłych zakątkach Polski. Będzie to opowieść nie tylko o kulinariach, ale wszelkich przejawach filozofii życia w zgodzie z naturą. Gospodarzem magazynu jest Jacek Szklarek, znawca zdrowego życia i żywienia, prezes Stowarzyszenia Slow Food Polska. W pierwszym odcinku autorzy programu odwiedzą gospodarstwo biodynamiczne w Juchowie. Jest to miejsce, gdzie uprawia się ekologiczne warzywa i owoce, a także produkuje sery, mąkę oraz wypieka chleb. Wszystkie składniki potrzebne do ich wytworzenia powstają na miejscu. W gospodarstwie pracują również osoby niepełnosprawne, które poprzez wspólną pracę i spokój płynący z przyrody znajdują ukojenie i nabywają przydatnych umiejętności.

TVP HD zaprasza również widzów na pasmo „Nocne maratony kultowych seriali” - w każdy piątek i sobotę o godzinie 23:45, a w nim najlepsze produkcje wszech czasów po cyfrowej rekonstrukcji dźwięku i obrazu, m.in.: „Alternatywy 4” (więcej tutaj), „Ekstradycja” (więcej tutaj), „Kariera Nikodema Dyzmy” (więcej tutaj), „Janosik” (więcej tutaj i tutaj), „Zmiennicy”, „Życie na gorąco” (więcej tutaj) czy „Daleko od szosy”. W piątek, 11 czerwca br. rozpocznie się emisja serialu „Alternatywy 4”.

W niedziele dla dzieci i młodzieży TVP HD przygotowało pasma kulturalne i edukacyjne z programami kulinarnymi, tanecznymi oraz prezentującymi wybitnie utalentowane dzieci. Nie zabraknie także filmów i seriali po cyfrowej rekonstrukcji, takich jak „Panna z mokrą głową”, „Awantura o Basię” czy „Podróże Pana Kleksa” (więcej tutaj).

W poniedziałki TVP HD zaprasza na serial przyrodniczy „Życie ukryte w jeziorze”, ukazujący bogate i malownicze życie w jeziorach na całym świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...