reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-09 - 2022-12-10

24h Le Mans i inne wyścigi FIA WEC nadal w Eurosporcie

dodano: 2021-06-17 16:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery/satkurier.pl

24h Le Mans Wyścigi FIA World Endurance Championship (WEC), w tym słynny 24h Le Mans, nadal będą transmitowane w Polsce w kanałach Eurosport. Nowa umowa Discovery z firmą Infront obowiązuje przez 5 kolejnych lat; dotyczy ponad 100 rynków i terytoriów na całym świecie. Eurosport nabył prawa medialne do 24h Le Mans na polski rynek na wyłączność, natomiast do pozostałych wyścigów FIA WEC bez wyłączności.

FIA WEC
FIA WEC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa Discovery z Infront obejmuje transmisje na żywo z każdej rundy FIA WEC, w tym kwalifikacje. Największą gratką jest 24h Le Mans - najstarszy w swojej klasie wyścig samochodowy na świecie.
 

- 24h Le Mans jest przesiąknięty historią jako jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie i jest to wyścig, który stanowi kluczową część naszej oferty sportów motorowych na żywo dla fanów - powiedział Trojan Paillot, VP Rights Acquisitions and Syndication, Eurosport. - Łącząc głęboką wiedzę sportową i umiejętność opowiadania historii z globalnym zasięgiem Discovery, cieszymy się, że nasza odnowiona umowa z Infront pozwoli nam nadal pokazywać milionom fanów najlepsze wydarzenia w sporcie motorowym, dalej rozszerzając zasięg Le Mans i WEC do możliwie najszerszej publiczności.

- To fantastyczne, że WEC zostanie pokazany na ponad 100 rynkach i terytoriach w ramach nowej umowy transmisyjnej z Discovery. Ponieważ w ciągu najbliższych kilku lat będziemy gościć wielu globalnych producentów w naszej nowej kategorii Hypercar, ważne jest, aby zwiększyć widoczność, i jesteśmy przekonani, że możemy to osiągnąć dzięki zróżnicowanemu portfolio marek oraz kanałów Discovery - powiedział Frédéric Lequien, CEO, FIA WEC.

Najbliższa runda FIA WEC odbędzie się na torze Monza we Włoszech w dniach 16-18 lipca, a 89. edycja 24h Le Mans w dniach 21-22 sierpnia. Transmisje w Eurosporcie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...