reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Daisy i Ollie” w kanale Polsat JimJam

dodano: 2021-06-28 06:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam „Daisy i Ollie” Dlaczego pies merda ogonem, koty mają wąsy, a kaczki nie noszą kurtek? To tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie Daisy i Ollie. Mali bohaterowie ramię w ramię odkrywają świat, świetnie się przy tym bawiąc. W ich przygodach towarzyszą im ulubione zabawki - małpka Boo oraz robot Whizzy. Jak zapewnia nadawca, serial zachęca najmłodszych widzów, by poszli w ich ślady i samodzielnie odkrywali tajemnice otaczającego ich świata. Na brytyjską bajkę „Daisy i Ollie” („Daisy and Ollie”) kanał Polsat JimJam zaprasza od czwartku, 1 lipca br. codziennie w godz. 10:08, 14:01 i 19:52.

Polsat JimJam „Daisy i Ollie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterowie przeżywają przygody, które odnoszą się do codziennych sytuacji z życia każdego malucha. Każdy dzień przynosi nowe doświadczenie i kolejną okazję do zadawania najróżniejszych pytań - o rzeczy ważne, ale także o zabawne błahostki. Daisy i Ollie nie przepuszczą żadnej okazji, by dowiedzieć się czegoś nowego. Perypetie przyjaciół pokazują małym widzom, że nie ma złych pytań.

Większość czasu mali bohaterowie spędzają w domu Daisy. To właśnie tam, w trakcie zabaw, przychodzą im do głowy kolejne pytania. W jednym z odcinków zastanawiają się, dlaczego pies merda ogonem. Innym razem próbują dowiedzieć się, dlaczego koty mają wąsy, a kaczki nie noszą kurtek. Interesują ich także, z czego został zrobiony księżyc oraz ile na niebie jest gwiazd. Uczą się również, w jaki sposób zatrzymać czkawkę, dlaczego trzeba spać oraz dlaczego musimy się kąpać. 

Odpowiedzi znajdują samodzielnie albo z pomocą taty dziewczynki, który zawsze chętnie opowiada ciekawostki na dany temat. Jak czytamy w opisie, Daisy i Ollie nie tylko lepiej poznają świat, ale dowiadują się również, dlaczego przyjaźń jest ważna, uczą się pracy zespołowej i nabierają szacunku dla zwierząt. W serialu nie zabraknie także też piosenek i tańców, ale przede wszystkim - dobrej zabawy.

„Daisy i Ollie” - emisja codziennie (od 1 lipca 2021 roku) w godz. 10:08, 14:01 i 19:52 w kanale Polsat JimJam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...