reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Charlie Agar i pszczoły w Polsat Viasat Nature

dodano: 2021-06-30 01:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature „Wszystkie pszczoły Charliego” Charlie Agar ratuje afrykańskie pszczoły miodne, które popadają w tarapaty i znajdują się w niebezpiecznych sytuacjach. Jednocześnie każde nowe użądlenie tych owadów jest okazją, by szerzyć świadomość na temat owych zapylaczy. Ich obecność jest niezbędna dla funkcjonowania rolnictwa i przetrwania ludzi na Ziemi. Premiera amerykańskiego programu „Wszystkie pszczoły Charliego” („Charlie Bee Company”) odbędzie się w niedzielę, 4 lipca br. o godz. 19:00 w kanale Polsat Viasat Nature.

Polsat Viasat Nature „Wszystkie pszczoły Charliego”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Charlie Agar jest właścicielem działającej w sercu Teksasu firmy Charlie Bee Company, która zajmuje się przenoszeniem pszczół. Charlie Agar łączy w sobie cechy poszukiwacza wrażeń, wynalazcy, miłośnika przyrody i pełnoetatowego „szaleńca”. Z pomocą ekscentrycznych przyjaciół i doświadczonych pszczelarzy poświęca się ratowaniu pszczół. Wyjątkowa chemia pomiędzy nimi pozwoliła na stworzenie zespołu, który jest w pełni oddany swojej misji. Każdy z jego członków wnosi swój własny zestaw umiejętności, spostrzeżeń, ekscentryzmu i co najważniejsze - dużą dozę humoru.  

W programie widzowie poznają stojące przed pszczelarzami codzienne wyzwania oraz zobaczymy, jak wyglądają pełne niebezpieczeństw, wyzwań i komicznych momentów „wizyty domowe". Wspinanie się po drzewach, zbieranie pszczół czy piłowanie ścian domów - Charlie Agar nigdy nie wie, czego może się spodziewać, gdy zostaje wezwany do usunięcia pszczelego gniazda. 

Jak czytamy w opisie, każde zadanie Charliego Agara pokazuje widzom naturę tych wyjątkowych owadów, a ekipa filmowa próbuje rozszyfrować zachowania i sekretne życie pszczół. Serial ukazuje również ich niesamowitą anatomię, śmiertelnie niebezpieczną agresję, gdy są w grupie, oraz zaskakującą inteligencję pszczelego roju. Tematem programu będzie również kluczowa rola pszczół jako zapylaczy, niezbędnych dla funkcjonowania rolnictwa i przetrwania ludzi na Ziemi (więcej tutaj).

„Wszystkie pszczoły Charliego” - emisja w niedziele (od 4 lipca 2021 roku) o godz. 19:00 w kanale Polsat Viasat Nature.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...