reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Victor i Valentino” 2 w kanale Cartoon Network

dodano: 2021-07-13 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network „Victor i Valentino” Victor i Valentino to przyrodni bracia, którzy spędzają wakacje u swojej babci Chaty, w miasteczku Monte Macabre. Pozornie jest to zwykła mała miejscowość - ale oprócz ludzi zamieszkują ją także duchy. W nowych odcinkach 2. sezonu amerykańskiego serialu animowanego „Victor i Valentino” („Victor & Valentino”) na widzów czekają kolejne perypetie dzieci i przyjaznych straszydeł. Premiera odbędzie się w poniedziałek, 19 lipca br. o godz. 15:45 w Cartoon Network, natomiast we wtorek, 27 lipca br. o godz. 15:45 stacja ta pokaże odcinek specjalny „Through the Nine Realms of Mictlan”. Dodajmy, że serial ten emituje również kanał HBO2.

Cartoon Network „Victor i Valentino”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Choć bohaterowie bardzo się od siebie różnią, są nierozłączni. Victor uwielbia spontaniczność i szybko się nudzi - nie ma drugiej osoby w całym miasteczku, która zna tyle zabaw. Starszy z rodzeństwa jest spokojniejszy i woli kolekcjonować drobiazgi, a w wolnych chwilach wyciąga Victora z tarapatów.

W premierowym odcinku specjalnym bracia będą spędzać czas z koleżanką, która jest duszkiem. Jej dom znajduje się w podziemnym świecie. Kiedy bohaterka przegapi godzinę odjazdu pociągu do domu w zaświatach, przyjaciele stwierdzą, że jej szansa na powrót przepadła. Victor i Valentino wiedzą, że to nic straconego - pomogą przyjaciółce przedostać się do rodziny.

Bracia padną też ofiarą tajemniczego psotnika, który potrafi wywoływać sny na jawie. Valentino jest podekscytowany - to okazja do emocjonującej zabawy w innym wymiarze. Wpadnie jednak w pułapkę i nie będzie mógł wydostać się z sennej rzeczywistości, więc Victor wyruszy na ratunek (więcej tutaj).

„Victor i Valentino” - sezon 2., nowe odcinki, emisja codziennie (od 19 lipca 2021 roku) o godz. 15:45 w Cartoon Network. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie kanału HBO2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...