reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Seriale i kinowe wieczory w lipcu w Cartoon Network

dodano: 2021-06-30 03:41 | aktualizacja: 2021-07-01 01:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network W lipcu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Grizzy i Lemingi” (sezon 2.) i „Victor i Valentino” (sezon 2. i odcinek specjalny „Through the Nine Realms of Mictlan”), w ramach pasma „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” taką produkcję jak „Craig znad Potoku” (sezon 3. i odcinek specjalny „Po drugiej stronie”), a w ramach pasma „Kinowe wieczory z Cartoon Network” takie filmy jak „Między nami, misiami: Film”, „Ben 10 kontra wszechświat: Film”, „Steven Universe: Film”, „Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha”, „Scooby-Doo! i klątwa trzynastego ducha”, „Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie” i „Lego Scooby-Doo! Klątwa piratów”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, pełnia lata w Cartoon Network to czas wielu wakacyjnych przygód. Stacja przygotowała maraton „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!”, w ramach którego odbędzie się premiera epizodów z trzeciego sezonu, a także emisja odcinka specjalnego. Widzowie będą mogli zobaczyć nowe perypetie przebywających u babci Chaty przyrodnich braci, czyli „Victora i Valentino”.

Lipiec 2021 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Kinowe wieczory z Cartoon Network”:
emisja: w soboty i niedziele (od 3 lipca br.) o 18:55
Jak zapewnia nadawca, lipcowe weekendy będą doskonałą porą na nowe zagadki z duchami. „Kinowe wieczory z Cartoon Network” to zestaw produkcji pełnometrażowych o Scooby-Doo i jego przyjaciołach. Paczka młodych detektywów wybierze się do luksusowego kurortu, gdzie wujek Freda jest słynnym szefem kuchni. Niestety, nie będzie dane im odpocząć. W ośrodku straszy duch łasuch, który psuje wakacje innym wypoczywającym. Gang detektywów będzie też poszukiwał brakującego, trzynastego straszydła - znaleźli już dwanaście innych zjaw, ale w tajemniczej skrzyni nie ma ostatniej z nich. Fred, Velma, Daphne, Kudłaty i Scooby-Doo wezmą udział w wyścigu z zombie, a w ostatniej produkcji pojawią się jako postaci z klocków Lego (więcej tutaj). W ramach pasma stacja pokaże takie filmy jak „Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha” (emisja w sobotę, 3 lipca br. o godzinie 18:55), „Scooby-Doo! i klątwa trzynastego ducha” (emisja w sobotę, 10 lipca br. o godzinie 18:55), „Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie” (emisja w niedzielę, 18 lipca br. o godzinie 18:55) i „Lego Scooby-Doo! Klątwa piratów” (emisja w sobotę, 24 lipca br. o godzinie 18:55). Podczas weekendowego maratonu zostaną wyemitowane również takie produkcje jak „Między nami, misiami: Film” (więcej tutaj), „Ben 10 kontra wszechświat: Film” (więcej tutaj i tutaj) czy „Steven Universe: Film” (więcej tutaj).

„Grizzy i Lemingi” 2
emisja: codziennie (od 5 lipca br.) o 6:55

Premiera drugiego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 5 lipca br. o godzinie 6:55. Burkliwy miś jak zwykle będzie musiał zaradzić psotom grupy niebieskich lemingów, które zrobią wszystko, aby go zirytować. Krótkie odcinki serialu są pełne niespodziewanych gagów i komicznych zwrotów akcji. Tym razem harce lemingów i mrukliwego misia będą tak energetyczne, że bohaterowie prawie rozsadzą chatkę pozostałą po leśniczym. Grizzy jest o krok od stracenia wygodnego domku. Po raz pierwszy brązowy miś nie będzie jedynym niedźwiedziem w lesie: rezerwat odwiedzi prawdziwy niedźwiedź polarny. Biały towarzysz przypłynie na krze z lodowej krainy i od razu wzbudzi ciekawość wścibksich lemingów. Sprytne zwierzątka często dostają się do zakątków, gdzie nie docierają inni mieszkańcy rezerwatu, i pakują się przez to w tarapaty. Tym razem znajdą magiczne źródło młodości. Dzięki niemu na pewno będą supermocni. Bohaterów czeka także nagłe spotkanie z wróżką i jej magiczną kulą do przewidywania przyszłości (więcej tutaj).

„Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!”:
emisja: codziennie (od 5 lipca br.) o 12:00
Emisja wraz z odcinkami specjalnymi rozpocznie się od poniedziałku, 5 lipca br. o godzinie 12:00, a premiera trzeciego sezonu serialu „Craig znad Potoku” - w ramach pasma, odbędzie się w poniedziałek, 12 lipca br. o godzinie 12:00. „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” to letnia kampania przygotowana przez Cartoon Network. Craig i przyjaciele będą odkrywać nowe zakątki lasu nad Potokiem. Odcinek specjalny, „Po drugiej stronie”, opowiada o zbliżających się urodzinach taty głównego bohatera. Chłopiec wie, że musi znaleźć na tę okazję wyjątkowy prezent. Od Zielonego Ponczo dowiaduje się o turnieju po Drugiej Stronie Potoku. Jest przekonany, że tam można wygrać niesamowite nagrody. Zdeterminowany Craig postanawia zdobyć jedną z nich i podarować rodzicowi. Razem z Kelsey i J.P. staną do udziału w zawodach. W nowych odcinkach Drzewo Handlowe nad Potokiem zaatakują pszczoły. Bohaterowie stwierdzą, że jest tylko jeden sposób na rozwiązanie tej sytuacji: współpraca. Powołają Potokowy Samorząd, który stworzy plan akcji. W trzecim sezonie Craig wyruszy także na ratunek siostrze i przeprowadzi śledztwo w sprawie skradzionych rowerów (więcej tutaj).

„Victor i Valentino” 2
emisja: codziennie (od 19 lipca br.) o 15:45

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu wraz z odcinkiem specjalnym odbędzie się w poniedziałek, 19 lipca br. o godzinie 15:45. Bracia Victor i Valentino pojawią się na antenie Cartoon Network w premierowych odcinkach drugiego sezonu, a także w odcinku specjalnym, „Through the Nine Realms of Mictlan”. Chłopcy po raz kolejny spotkają swoją przyjaciółkę-ducha, Cristinę. Dziewczynka świeci w ciemności i lewituje. Chłopcy i ich koleżanka tak bardzo wciągną się w zabawę, że zapomną o odjeżdżającym pociągu Cristiny do podziemnego świata. Ale dziewczynka z zaświatów musi powrócić do swojej rodziny: Victor i Valentino postanawiają przejść razem z nią przez osiem wymiarów podziemia, aby dotrzeć do dziewiątego z nich, gdzie czekają jej bliscy. Premierowe odcinki opowiadające o wakacjach przyrodnich braci w małym miasteczku Monte Macabre, pokażą również kolejny występ Kojota HueHue, który będzie ostatnią deską ratunku dla bohaterów. Przez przypadek uwolnią oni złośliwe zjawy i tylko Kojot HueHue może im pomóc. Bracia zrobią także urodzinową imprezę, ale zorientują się, że nie są dobrymi organizatorami, kiedy przyjęcie pójdzie zupełnie nie po ich myśli (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...