reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mocny koniec lata w sierpniu w AXN

dodano: 2021-07-14 04:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Mocny koniec lata w kanale AXN. Amerykański prezydent z przypadku, który walczy o reelekcję; i komedie z Adamem Sandlerem. W sierpniu br. stacja AXN pokaże premierowo serial „Designated Survivor” (sezon 3.), a w ramach pasma „Weekend filmów z Adamem Sandlerem” takie filmy jak „Wykiwać klawisza”, „Super tata”, „Trudne słówka”, „Nie zadzieraj z fryzjerem” i „Mr. Deeds - milioner z przypadku”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2021 roku w ofercie kanału AXN:

„Weekend filmów z Adamem Sandlerem” to przegląd wybranych komedii. Widzowie AXN będą mogli zobaczyć w sobotę, 7 sierpnia br. filmy „Wykiwać klawisza” (o godzinie 17:50), w którym była gwiazda futbolu trafia do więzienia i zaczyna trenować swoich nowych kolegów, oraz „Super tata” (o godzinie 20:05), w którym nieodpowiedzialny lekkoduch opiekuje się synem swojego współlokatora (więcej tutaj). Natomiast w niedzielę, 8 sierpnia br. AXN pokaże takie filmy jak „Trudne słówka” (o godzinie 14:55) - historię meksykańskiej imigrantki, która rozpoczyna pracę u zamożnej rodziny, „Nie zadzieraj z fryzjerem” (o godzinie 17:45) - opowieść o izraelskim komandosie, który postanawia zostać fryzjerem, oraz „Mr. Deeds - milioner z przypadku” (o godzinie 20:00), w którym właściciel pizzerii odziedzicza ogromną fortunę po swoim nieprzeciętnym wujku.

Serial „Designated Survivor” to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tak zwany wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję sekretarza do spraw budownictwa mieszkaniowego i rozwoju miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych Ameryki na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. W trzecim sezonie serialu prezydent Thomas Kirkman i jego zespół będą walczyć o reelekcję i odpierać brudne ataki opozycji. Premiera trzeciego sezonu serialu „Designated Survivor” odbędzie się w poniedziałek, 30 sierpnia br. o godzinie 20:10 w AXN. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 20:10 (więcej tutaj).
 
Kiefer Sutherland w serialu „Designated Survivor”, foto: Sony Corporation
Kiefer Sutherland w serialu „Designated Survivor”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...