reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Linia życia” w maju w AXN

dodano: 2020-04-21 23:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN „Linia życia” Ostre kino akcji w maju br. w AXN. W maju br. w AXN Kiefer Sutherland (aktora można aktualnie zobaczyć w serialu „Designated Survivor” na antenach kanałów AXN i AXN Black) i Nina Dobrev będą badać śmierć kliniczną w niebezpiecznych eksperymentach w filmie „Linia życia” („Flatliners”). W obsadzie pojawią się także Ellen Page, Diego Luna, Jamesa Norton i Kiersey Clemons. Premiera filmu „Linia życia” odbędzie się w sobotę, 9 maja br. o godz. 20:00 w stacji AXN.

AXN „Linia życia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Linia życia” to film nawiązujący do kinowego hitu z lat 90. ubiegłego wieku o tym samym tytule (więcej tutaj i tutaj). Pięcioro studentów medycyny pragnie poznać tajemnicę tego, co niedostępne człowiekowi. Chcąc dowiedzieć się, co znajduje się tuż za granicą życia, biorą udział w niebezpiecznym, śmiałym eksperymencie. Poprzez czasowe zatrzymywanie akcji serca doświadczają stanów bliskich śmierci. Coraz bardziej ryzykowne badania zmuszają młodych ludzi do skonfrontowania się z grzechami przeszłości oraz paranormalnymi konsekwencjami wtargnięcia na „drugą stronę”.

W filmie widzowie zobaczą Ellen Page, Diego Lunę, Ninę Dobrev, Jamesa Nortona, Kiersey Clemons oraz Kiefera Sutherlanda (aktora można aktualnie zobaczyć w serialu „Designated Survivor” na antenach kanałów AXN i AXN Black - więcej tutaj), który wystąpił w oryginale z lat 90. ubiegłego wieku. Premiera filmu „Linia życia” odbędzie się w sobotę, 9 maja br. o godzinie 20:00 w AXN.
 
Nina Dobrev w filmie „Linia życia”, foto: Sony Corporation
Nina Dobrev w filmie „Linia życia”, foto: Sony Corporation


„Linia życia” - emisja w sobotę, 9 maja 2020 roku o godz. 20:00 w AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...
reklama