reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Chiny i Azja w sierpniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2021-07-12 05:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W sierpniu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Dzikie Chiny z Rayem Mearsem” i „Najdziwniejsze cuda świata” (sezon 2.), cykl „Dzika Azja”, a w ramach pasma „Lato weterynarzy” taką produkcję jak „Weterynarz z Yorkshire” (sezon 2.).

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Lato weterynarzy”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 sierpnia br.) o 16:00
W sierpniowe popołudnia Polsat Viasat Nature zaprosi na spotkanie ze wspaniałymi, bezinteresownymi lekarzami weterynarii, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby pomagać wszystkim stworzeniom - tym małym i dużym. Widzowie poznają weterynarzy z całego świata i wszystkie zwykłe i niezwykłe zwierzęta, którym niosą pomoc (więcej tutaj).

„Lato weterynarzy”:
„Weterynarz z Yorkshire” 2 („The Yorkshire Vet” 2)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 sierpnia br.) o 16:00

Zespół lekarzy z kliniki weterynaryjnej Skeldale to prawdziwi pasjonaci i miłośnicy zwierząt. Zależy im na przetrwaniu dziedzictwa i historii tego niezwykłego miejsca. Ich klienci rzadko są ubezpieczeni, ale dobro zwierząt zawsze jest tu ważniejsze od zysku, a miłość i troskę dostaje się gratis. Dziś klinika przeniosła się wprawdzie ze swojej pierwotnej lokalizacji do nowego, specjalnie w tym celu zbudowanego obiektu, ale serce i dusza tej wyjątkowej praktyki weterynaryjnej nie zmieniły się (więcej tutaj).

„Dzikie Chiny z Rayem Mearsem” („Wild China with Ray Mears”)
emisja: od niedzieli, 8 sierpnia br. o 14:30

Ray Mears wyrusza na poszukiwanie przygód w siedmiu regionach Chin. Odkrywa wspaniałą dziką przyrodę i stara się zrozumieć bliski związek miejscowych z ziemią, na której żyją. Jego przygoda zaczyna się w Pekinie, gdzie wypuszcza na wolność uratowaną sowę i zwiedza Wielki Mur Chiński. Z kolei w tropikalnej dżungli Ray Mears spotyka dzikiego słonia azjatyckiego. W centrum badań nad pandami wielkimi Ray Mears je śniadanie razem z tymi rzadkimi ssakami. Uczy się także łowić ryby z kormoranami i zwiedza jaskinie krasowe. Na koniec podziwia małpy wąskonose i spotyka się z miejscowymi szamanami w Shangri-La.

„Dzika Azja”:
emisja: w niedziele (od 8 sierpnia br.) o 17:00
Azja, najbardziej zaludniony kontynent na Ziemi, rozciąga się na powierzchni ponad 44 milionów kilometrów kwadratowych. Znajdziemy tu najgęściej zaludnione obszary na świecie, a także ogromne tereny, na których nie mieszka nikt. Żyją tu ludzie pochodzący z najróżniejszych środowisk, mający różne zwyczaje, prowadzący różną politykę i wyznający różne religie. Podobnie zróżnicowana jest azjatycka przyroda. Jak zapowiada nadawca, programy dokumentalne ukażą widzom krajobrazy, miasta i mieszkańców Azji oraz ich wpływ na tutejszą dziką przyrodę (więcej tutaj).

„Najdziwniejsze cuda świata” 2 („Weird Wonders of the World” 2)
emisja: od soboty, 14 sierpnia br. o 16:00

Świat przyrody jest pełen cudów. Każdego dnia jesteśmy konfrontowani z nowymi opowieściami o niewyjaśnionych, nieoczekiwanych i niezidentyfikowanych zjawiskach z całego świata. Jak zapowiada nadawca, w programie „Najdziwniejsze cuda świata” najnowsze osiągnięcia nauki, analizy ekspertów i relacje naocznych świadków pomogą widzom badać dowody, sprawdzać teorie i odkrywać najbardziej zaskakujące historie, jakie zna nasza planeta. Z pomocą naukowców i fascynujących eksperymentów widzowie poznają tajemnice świata przyrody.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...