reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tajemnica zawodowa” 2 wkrótce w TVN

dodano: 2021-08-25 07:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TVN „Tajemnica zawodowa” Trwają zdjęcia do 2. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Tajemnica zawodowa”, którego producentem jest Jake Vision DGA Studio. Wystąpią Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Tamara Arciuch, Karolina Porcari, Laura Breszka, Justyna Zielska, Antonina Litwiniak, Wiktoria Gorodeckaja, Marta Klubowicz, Katarzyna Herman, Dorota Chotecka-Pazura, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Andrzej Zieliński, Marcin Piętowski, Adrian Zaremba, Mateusz Bieryt, Dariusz Biskupski, Marcin Czarnik i Mateusz Rusin. Na razie nie wiadomo, kiedy ta seria zadebiutuje w telewizji TVN i serwisie VOD Player.

TVN „Tajemnica zawodowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do czego jesteśmy zdolni z miłości? Jak zapowiada nadawca, odpowiedzi na to pytanie udzielą premierowe odcinki „Tajemnicy zawodowej”. Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu. W obsadzie prócz gwiazd znanych z pierwszej serii pojawią się także Karolina Porcari, Katarzyna Herman, Dorota Chotecka-Pazura, Marcin Czarnik i Mateusz Rusin. Nowa odsłona serialu wkrótce trafi na antenę TVN i do serwisu VOD Player.

Julia (w tej roli Magdalena Różczka) uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła, jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem. Jak walczyć z kimś, kogo zna się najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska (Anna Dereszowska), z którą dotąd Julia walczyła?

- Jesteśmy zadowoleni z wyników pierwszego sezonu „Tajemnicy zawodowej” zarówno na antenie TVN, jak i na Playerze. Dostaliśmy od widzów ogromny kredyt zaufania. Po zakończeniu emisji dotarło do nas wiele pozytywnych komentarzy i opinii widzów, którzy pytali o dalsze losy Julii i Andrzeja Żurawskich. W drugim sezonie do obsady dołączą między innymi Katarzyna Herman, Marcin Czarnik czy Mateusz Rusin, którzy skomplikują życie naszych bohaterów

- mówi Marta Grela-Gorostiza, dyrektor Działu Fabularnego TVN.


Zdjęcia do dziesięcioodcinkowej serii rozpoczęły się w połowie lipca br. w Warszawie. Do obsady dołączyli między innymi: Katarzyna Herman (prokurator Gabriela Wolska), Dorota Chotecka-Pazura (Krystyna, siostra Ewy), Mateusz Rusin (Tomasz, brat Kingi), Karolina Porcari (Hanna, lekarka) i Marcin Czarnik (komendant Piotr).

- Pracując nad drugim sezonem flagowego okrętu Jake Vision DGA Studio, jakim jest serial „Tajemnica zawodowa”, staramy się, aby widzów zaskoczyła nie tylko jakość opowiadanej historii, ale równie ciekawa strona realizacji. Drugi sezon to nowi twórcy. Reżyser Grzegorz Kuczeriszka to niezwykle dynamiczna i silna osobowość, za kamerą stanie wybitny operator Marek Rajca, natomiast w odcinkach 6-10 jako operator zadebiutuje w serialu premium Maciej Edelman. „Tajemnica zawodowa” to serial prawniczo-medyczny, dlatego za stronę prawniczą odpowiada mecenas Wojciech Liss, a za medyczną doktor Karolina Wawiernia. Scenarzyści Dorota Jankojć, Bartosz Kozera, Marcin Wysocki i Dominik Gąsiorowski wraz z headwriterką Ewą Popiołek budują zgodność wydarzeń z rzeczywistością profesjonalnego świata naszych bohaterów. Nie jest to łatwe, ale widownia potwierdza, że jest to wciągająca opowieść nie tylko od strony obyczajowej, ale także prawniczo-medycznej. Świetni młodzi bohaterowie Justyna Zielska, Antonina Litwiniak, Amelia Żuchowska otwierają widownię serialu na najmłodszego widza. W zwartych i ciekawych historiach zawiera się kontynuacja losów naszej Julii, a także nowe przypadki, którymi Julia zajmuje się w kancelarii wraz ze swoim ojcem i innymi prawnikami.

- mówi Dorota Kośmicka-Gacke z Jake Vision DGA Studio.


W nowym sezonie ponownie pojawią się: Magdalena Różczka (jako Julia Żurawska), Cezary Pazura (Andrzej Żurawski), Piotr Stramowski (Paweł Miller), Andrzej Zieliński (Wiktor Bielski), Anna Dereszowska (Kinga Górska), Tamara Arciuch (Monika Litwin), Justyna Zielska (Paula Żurawska), Antonina Litwiniak (Lena Żurawska), Marcin Piętowski (Łukasz Madej), Laura Breszka (Ada Wójcik), Marta Klubowicz (Olga Lipska), Wiktoria Gorodeckaja (Ewa Dobrzyńska), Adrian Zaremba (Michał Różański „Misiek”), Mateusz Bieryt (Tymon) i Dariusz Biskupski (Krzysztof).

Producentami wykonawczymi serialu „Tajemnica zawodowa” są Dorota Kośmicka-Gacke („Druga szansa”, „Motyw” i „Diagnoza”) i Jan Kępiński („Milionerzy” i „Agent - Gwiazdy”). Projekt powstaje na zlecenie TVN. Główną scenarzystką jest Ewa Popiołek. Serial oparty jest na autorskim pomyśle stacji. Za kamerą stanął Grzegorz Kuczeriszka. Operatorami zdjęć są Marek Rajca, Maciej Edelman oraz Mateusz Zwoliński. Funkcję kierownika produkcji pełni Robert Feluch, a reżysera castingu Agata Domagała. Autorem scenografii jest Marcelina Początek. Za charakteryzację odpowiada Joanna Skiba, a za kostiumy Dorota Williams. Montażem zajmują się Piotr Wójcik i Bartłomiej Piasek.

Wszystkie odcinki pierwszego sezonu „Tajemnicy zawodowej” można oglądać w Playerze (więcej tutaj).
 
Magdalena Różczka w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Magdalena Różczka w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Magdalena Różczka w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Magdalena Różczka w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Tamara Arciuch w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Tamara Arciuch w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Anna Dereszowska w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Anna Dereszowska w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Anna Dereszowska w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Anna Dereszowska w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Karolina Porcari w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Karolina Porcari w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery


„Tajemnica zawodowa” - sezon 2., premiera wkrótce w telewizji TVN i serwisie VOD Player.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...