reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kiedy HBO Max ruszy w Polsce?

dodano: 2021-09-01 13:53
autor: Janusz Sulisz | źródło: Variety/satkurier.pl

HBO Max HBO Max wkroczy do Europy jesienią 2021 roku. Ta amerykańska usługa SVOD od WarnerMedia najpierw pojawi się w krajach skandynawskich i Hiszpanii, a następnie w 2022 roku w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Portugalii. Informacja została ogłoszona 31 sierpnia podczas Series Mania Forum.

HBO Max


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa HBO Max wystartowała 27 maja br. w Stanach Zjednoczonych. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 14,99 dol. Na razie nie są znane szczegóły planowanego przekształcenia HBO GO w HBO Max na polskim rynku ani dokładny termin przeprowadzenia tej zmiany. Jednak z najnowszych informacji wynika, że będzie to dopiero 2022 rok, a nie 2021 rok.
 

- Europa jest dla nas priorytetem - powiedziała Priya Dogra, prezes WarnerMedia na Europę, Bliski Wschód oraz Afrykę i Azję (z wyłączeniem Chin). - Mamy już za sobą debiut w USA i Ameryce Łacińskiej, czujemy się bardzo dobrze z tamtymi sukcesami i wzrostem, który obserwujemy. Europa to skomplikowany, ale ekscytujący rynek.

- Chcemy mieć więcej historii do opowiedzenia, a także zaoferować konsumentom bardzo konkurencyjną cenę i elastyczny sposób dostępu do naszych produktów, zarówno za pośrednictwem D2C, ale także za pośrednictwem naszych zaufanych partnerów dystrybucji hurtowej w regionach - powiedziała Christina Sulebakk, dyrektor generalna HBO Max EMEA.

Sulebakk podkreśliła, że po raz pierwszy wszystkie produkcje WarnerMedia, w tym HBO, originals, DC, Warner Bros. i Cartoon Network, będą dostępne w jednej usłudze, obok zakupionych treści.
 

- Więc to, co zobaczysz na platformie, to ogromny postęp w porównaniu z naszymi obecnymi usługami streamingowymi, które mają dziś mniejszy zakres treści. To będzie znacznie szersza i bardziej atrakcyjna oferta, która komunikuje się szerzej - powiedziała Sulebakk.

Dogra dodała, że HBO Max ​​szuka historii, które mają szeroki wydźwięk. Jednak priorytetem będą zlokalizowane treści.

Źródło: variety.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...