reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały w Play Now i Play Now TV

dodano: 2021-09-08 15:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Play

Play Now W ofercie Play Now TV pojawiło się nowe rozwiązanie dla osób, które chcą sprawdzić możliwości telewizji Play. Pakiet Start oferuje ponad 30 podstawowych kanałów o różnorodnej tematyce. Usługa Start dostępna jest w ofercie z Play Now TV Box dla nowych klientów w cenie od 10 zł miesięcznie.

Play
Play Now TV nowe kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo każdy klient oferty telewizyjnej otrzymuje również bezpłatny 30-dniowy dostęp do platformy Viaplay, który może później dodać wygodnie do swojego rachunku w cenie 34 zł. W tej opcji można dobrać dodatkowo Netflix oraz Amazon Prime Video z bogatą biblioteką topowych filmów oraz seriali. Dzięki możliwości podłączenia anteny do dekodera TV Box klient może powiększyć listę programów dostępnych w pakiecie o kanały telewizji naziemnej. Obecnie dostępne są trzy opcje do wyboru: pakiet Start z ponad 30 kanałami, Podstawowy z ponad 50 kanałami lub Rozszerzony z ponad 100 kanałami.

Nowe kanały w Play Now i Play Now TV

W Play Now i Play Now TV pojawiło się 12 nowych kanałów zarówno dla najmłodszych odbiorców, jak i starszych widzów. W pakiecie Podstawowym w Play Now oraz Start w Play Now TV klienci będą mieli dostęp do:

Antena HD - kanał kierowany do osób powyżej 50. roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, m.in. nowe odcinki „Mody na sukces”, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.

Power TV HD - stacja muzyczna w jakości HD, z największymi hitami polskiej muzyki rozrywkowej, która króluje na niejednym parkiecie oraz niezapomnianymi hitami muzyki zagranicznej z lat 80. i 90.

Nuta.TV HD - światowe przeboje muzyki pop i dance w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Oprócz hitów obecnie zdobywających listy przebojów, na kanale Nuta.TV widzowie przenieść się mogą w podróż po największych przebojach ostatniej dekady.

Top Kids Jr HD - pierwszy polski kanał pełen piosenek i animacji dla najmłodszych widzów, wszystkie brzdące nauczą się mówić, śpiewać i tańczyć, a także będą mogły poznawać języki obce. Rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy, bo czas spędzony z Top Kids Jr to gwarancja bezpiecznej i rozwojowej edukacji od świtu do zmierzchu.

Home TV HD - prezentuje audycje związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem oraz programy kulinarne. W ofercie kanału znajdą się zarówno poradniki, które pozwolą odkryć swój ogród na nowo, jak i ciekawe serie dokumentalne.

TVC HD - kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

Active Family - w ramówce znajdują się m.in. teleturnieje, programy typu talk-show, materiały dokumentalne oraz reality shows.

Polonia 1 - pierwsza i obecnie najstarsza, działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Nadaje programy ogólnorozrywkowe, kierująca swoją ofertę głównie do kobiet - programy rozrywkowe, seriale komediowe, telenowele i filmy z gatunku komedia, dramat i romans oraz programy muzyczne.

Tele 5 - nadaje program o charakterze ogólnorozrywkowym od ponad 16 lat. W ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.

Mixtape TV - to wyjątkowa propozycja dla fanów kultury hip-hop. Jedyna polska stacja muzyczna w 100 proc. poświęcona temu rodzajowi muzyki z Polski oraz ze świata.

DW - niemieckojęzyczny kanał telewizyjny Deutsche Welle (DW), który wchodzi w skład niemieckiej sieci publicznej ARD i prezentuje programy w ponad 30 językach. Nadaje globalnie programy informacyjne, dokumentalne i magazyny tematyczne poświęcone przede wszystkim wydarzeniom w Niemczech, ale również w Europie i na świecie.

W pakiecie Podstawowym Play Now i Play Now TV znalazł się także:

TeenNick - należy do rodziny kanałów Nickelodeon i jest skierowany do młodych nastolatków w wieku 10-16. Na ofertę kanału składają się najlepsze seriale fabularne z biblioteki Nickelodeona. Na liście programu znajdą się tytuły chętnie oglądane dotychczas wieczorową porą na Nickelodeon: „Sam&Cat”, „Zagadki Rodziny Hunterów”, „Niebezpieczny Henryk”, „Biuro Ochrony Magii”, „Czy Boisz się Ciemności?”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum NytroBox NS+

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...