reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drogi w październiku w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-09-14 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W październiku br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Autostrada 401” (sezon 3.) i „Ciężarówką po bezdrożach”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Autostrada 401” 3 („Heavy Rescue: 401” 3)
emisja: od środy, 6 października br. o 22:00

Ludzie, którzy walczą o to, aby najbardziej ruchliwa autostrada w Ameryce Północnej była przejezdna, wkraczają w kolejną zimę i szykują się na nowe zmagania. Sonny staje przed kolejną ważną decyzją dotyczącą jego pracy w ciężkim ratownictwie drogowym, Bubba Semple otrzymuje nową szansę, a ekipa Gary'ego musi stawić czoła trwającemu kilka dni atakowi białego szaleństwa. W Windsor Eric pracuje nad szkoleniem nowego pokolenia operatorów ciężkich pojazdów. Firma Ross' Towing zajmuje się jeszcze cięższym ratownictwem drogowym niż dotąd, a Herb's Towing odbudowują swój zespół po poważnych problemach. Pojawiają się także nowe firmy, nowe twarze i nowe historie. Na autostradzie 401 szaleją burze, dochodzi do dziwnych wypadków, a ratownicy, drogowcy i ekipy ciężkiej pomocy drogowej pracują na granicy swoich możliwości, ale zamknięcie drogi nie wchodzi w grę (więcej tutaj).

„Ciężarówką po bezdrożach” („Backroad Truckers”)
emisja: od poniedziałku, 18 października br. o 22:00

Miasteczko Barriere w Kolumbii Brytyjskiej to ważny punkt na sieci dróg, które ciągną się przez całą zachodnią Kanadę. To miejsce, w którym pracują tylko najlepsi i najodważniejsi kierowcy ciężarówek - a ich królem jest Big Donny Kleinfelder. Donny specjalizuje się w specyficznym rodzaju przewozów ciężarowych - dostarcza na czas towary wymagające szybkiego transportu do odległych, często trudno dostępnych miejsc. Dowodzi zgraną ekipą kierowców, którzy bywają nieokrzesani, ale są ekspertami w jeździe po zdradzieckich bezdrożach. Imperium Donny'ego jest dziś zagrożone przez konkurencję. Dave Schwandt, lokalny handlarz złomem, postanowił ukroić dla siebie sobie kawałek tortu i spróbować swoich sił w branży transportowej. Teraz dwie rodzinne firmy muszą zawalczyć o to, kto zdominuje najtrudniejsze szlaki przewozowe. Tylko jedna z nich może wyjść z tej rywalizacji zwycięsko.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...