reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Auta i złoto w sierpniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-07-12 01:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W sierpniu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Autostrada 401”, „Australijscy poszukiwacze złota” (sezon 6.) i „Gruchoty za gotówkę” (sezon 3.), a w ramach pasma „Złoty tydzień” taką produkcję jak „Australijscy poszukiwacze złota”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Autostrada 401” („Heavy Rescue: 401”)
emisja: od środy, 4 sierpnia br. o 22:00

Seria ukazuje pracę grupy kierowców i ratowników zajmujących się usuwaniem skutków katastrof i wypadków drogowych. Każdego dnia autostradami o numerach zaczynających się od 400 w kanadyjskiej prowincji Ontario przejeżdża do 400 tysięcy pojazdów. Odcinek drogi 401 przebiegający przez Toronto jest najbardziej ruchliwym odcinkiem autostrady na świecie. Gdy dochodzi do wypadku, trzeba jak najszybciej oczyścić drogę i umożliwić wznowienie ruchu. Policja i Ministerstwo Transportu polegają na operatorach ciężkich pojazdów z Południowego Ontario. Aby ograniczyć do minimum czas zamknięcia drogi, ekipy często pracują tuż przy otwartych pasach ruchu pełnych pędzących pojazdów. 

„Złoty tydzień”:
„Australijscy poszukiwacze złota” („Aussie Gold Hunters”)
emisja: codziennie (od 13 sierpnia br.)

Emisja rzez cały dzień od piątku, 13 sierpnia do czwartku, 19 sierpnia br. - Aby uczcić nadchodzący nowy sezon „Australijskich poszukiwaczy złota”, przez cały tydzień nasz kanał zmieni kolor na złoty. Codziennie zaprosimy na odcinki pierwszych pięciu serii tego programu - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Australijscy poszukiwacze złota” 6 („Aussie Gold Hunters” 6)
emisja: od czwartku, 19 sierpnia br. o 22:00

Jak czytamy w opisie, to najtrudniejszy sezon w historii programu: siedem zespołów poszukiwaczy złota walczy z coraz większym upałem i niebezpieczeństwami czyhającymi na australijskich pustkowiach. Wszyscy są bardzo zdeterminowani, bo ceny złota stoją na najwyższym poziomie w całej historii Australii. W poprzednim sezonie Poseidon Crew znalazła złoto o wartości 350 tysięcy dolarów australijskich. Dust Devils ryzykują najdroższą i najbardziej ryzykowną operację wydobywczą w historii programu i chcą wydobyć 600 uncji kruszcu o wartości ponad 1,5 miliona dolarów australijskich. Nowy duet rozpoczyna poszukiwania złota w podzwrotnikowych, dzikich ostępach stanu Queensland, podczas gdy w regionie Pilbara w Zachodniej Australii nowy zespół - The Ferals - stawia czoło palącemu upałowi północnej pustyni (więcej tutaj).

„Gruchoty za gotówkę” 3 („Bangers & Cash” 3)
emisja: od piątku, 27 sierpnia br. o 21:00

Rodzina Mathewsonów, prowadząca warsztat w Yorkshire, wyszukuje klasyczne samochody, a następnie remontuje je i znajduje im nowych właścicieli. W uroczym Thornton-le-Dale - malowniczej wiosce, będącej popularnym celem jednodniowych wycieczek Brytyjczyków szukających chwilowej ucieczki od pędu codziennego życia - Mathewsonowie prowadzą aukcje odrestaurowanych przez siebie pojazdów. W niewielkim warsztacie, który wygląda jakby czas się w nim zatrzymał, przygotowują do sprzedaży samochody, motocykle i pamiątki motoryzacyjne. Od rzadkiego, starego Astona Martina, znalezionego w stodole, a wartego ponad 100 tysięcy funtów, przez cenionego Forda Cortinę, po starą furgonetkę Scout wartą mniej niż tysiąc funtów - Derek Mathewson i jego bliscy docenią każdy pojazd (więcej tutaj).
 
Christine Clark i Greg Clark w programie „Australijscy poszukiwacze złota”, foto: Ben Broady
Christine Clark i Greg Clark w programie „Australijscy poszukiwacze złota”, foto: Ben Broady
Greg Clark i Christine Clark w programie „Australijscy poszukiwacze złota”, foto: David Dare Parker
Greg Clark i Christine Clark w programie „Australijscy poszukiwacze złota”, foto: David Dare Parker


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...