reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Zet na jesień

dodano: 2021-09-27 04:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET Jesienią br. Radio Zet (Eurozet/Agora) poleca swoim słuchaczom takie programy jak „Uważam Zet”, „Siła muzyki", „Siła muzyki na wieczór”, „Siła muzyki nocą”, „Coolturalny wieczór”, „Zet jak zdrowie”, „Zet jak związki”, „Dzień dobry bardzo”, „Cały ten świat”, „Czas wolny z Radiem Zet” („Taśmy Wojciechowskiego”, „Film się urwał” i „Muzyczne historie”), „Lista przebojów Radia Zet”, „Zet koncert”, „Zet party”, „Zet za kółkiem”, „Nie mam pytań”, „Zet gadżet”, „Sportowy finał tygodnia”, „Dzień dobry bardzo”, „To właśnie weekend”, „Gość Radia Zet” i „7. dzień tygodnia w Radiu Zet”.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 30 sierpnia br. Radio Zet wprowadziło jesienną ramówkę. Na antenie m.in.: nowy duet „Uważam Zet”, nowa formuła programów autorskich, nowe pasma i nowy weekendowy program o podróżach i kuchniach świata (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, od poniedziałku do piątku między 14:00 a 18:00 „Uważam Zet” poprowadzi duet z niebanalnym poczuciem humory - Michał Korościel i Marcin Sońta. Za sterami codziennego wieczornego pasma „Siła muzyki na wieczór” (w godzinach 18:00-22:00) zasiądzie Mateusz Ptaszyński. Po nim Hubert Radzikowski poprowadzi „Siłę muzyki nocą”. W programie między 21:00 a 23:00 audycje autorskie, których pełne wersje będzie można usłyszeć w podcastach na player.radiozet.pl i platformach streamingowych,  a także zobaczyć w serwisie YouTube. W poniedziałki „Coolturalny wieczór” Eweliny Pacyny i Tomasza Kasprzyka, wtorki - „Zet jak zdrowie” Michała Figurskiego oraz w środy - „Zet jak związki” Beaty Tadli.

Nowym gospodarzem weekendowego „Dzień dobry bardzo” (w godzinach 6:00-10:00) będzie Michał Adamski. W niedzielę nowość -  „Cały ten świat” Eweliny Pacyny - audycja kulinarno-podróżnicza z udziałem gości. W soboty i niedziele od 13:00 do 18:00 Marcin Wojciechowski zaprosi na „Czas wolny z Radiem Zet”, a w nim: „Taśmy Wojciechowskiego” z kultowymi przebojami, filmowa zabawa ze słuchaczami „Film się urwał”, wywiady z gwiazdami oraz „Muzyczne historie” słuchaczy i zapraszanych gości. Adriana Nowaka będzie można usłyszeć w weekendy od 18:00 do 23:00. W tym czasie: „Lista przebojów Radia Zet”, „Zet koncert” i „Zet party” (soboty) oraz „Zet za kółkiem” Joanny Zientarskiej i Michała Adamiuka, „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego, „Zet gadżet”, czyli godzina z nowinkami technologicznymi, e-grami i spotkaniami z ciekawymi postaciami, a także „Sportowy finał tygodnia” przygotowywany z dziennikarzami sportowymi Radia Zet (niedziela).

Na antenę wracają też znane słuchaczom programy i prowadzący. Niezmiennie gospodarzami codziennego pasma „Dzień dobry bardzo” (w godzinach 5:30-10:00) będą Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz. Damian Michałowski poprowadzi „Siłę muzyki" (w godzinach 10:00-14:00). Nie zabraknie też Kamila Nosela i jego wkrętów, piątkowych spotkań z filmem i Grażyną Torbicką, sobotniej audycji „To właśnie weekend” Beaty Tadli, która w nowej odsłonie większą uwagę poświęci tematyce ekologicznej i działaniom na rzecz ochrony środowiska naturalnego, a także programów publicystycznych - porannego i popołudniowego „Gościa Radia Zet” (więcej tutaj) oraz „7. dnia tygodnia w Radiu Zet”.
 
Beata Tadla jest prowadzącą programy „Zet jak związki” i „To właśnie weekend”, foto: Marta Rybicka
Beata Tadla jest prowadzącą programy „Zet jak związki” i „To właśnie weekend”, foto: Marta Rybicka
Beata Tadla jest prowadzącą programy „Zet jak związki” i „To właśnie weekend”, foto: Eurozet
Beata Tadla jest prowadzącą programy „Zet jak związki” i „To właśnie weekend”, foto: Eurozet
Beata Tadla jest prowadzącą programy „Zet jak związki” i „To właśnie weekend”, foto: Eurozet
Beata Tadla jest prowadzącą programy „Zet jak związki” i „To właśnie weekend”, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...