reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości programowe jesienią w kanale Antena HD

dodano: 2021-10-16 07:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment/satkurier.pl

Antena HD Jesienią br. kanał Antena HD (Silver TV) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Legendy opery”, „Na lodowym szlaku” (sezon 2.), „Ekstremalni handlarze”, „Drogi śmierci” (sezon 2.), „Tajne aukcje magazynowe”, „Militarny lombard”, „Hitler i Niemcy: Chora namiętność” i „Handlarze antyków”.

Antena


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w sobotę, 16 października br. rusza nowa ramówka kanału Antena HD, wzbogacona o nowe programy. Widzowie będę mogli oglądać ciekawe programy dokumentalne, reality, muzyczne, historyczne, kulinarne oraz podróżnicze. Kanał Antena HD jest kierowany do widzów 45+, grupy, której znaczenie ekonomiczne i demograficzne rośnie w błyskawicznym tempie. Antena HD jest kanałem dla ludzi dojrzałych, aktywnych i dysponujących czasem na relaks. To osoby, które mają możliwości, żeby skoncentrować się na własnych potrzebach, pasjach i zainteresowaniach.

Dodajmy, iż stacja Antena HD formalnie funkcjonuje pod nazwą Silver TV. Nadawca wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o zmianę nazwy kanału na Antena HD, ale regulator rynku nie wydał jeszcze decyzji w tej sprawie (więcej tutaj).

Jesień 2021 roku w ofercie kanału Antena HD:

„Legendy opery”
emisja: w soboty (od 16 października br.) i od poniedziałku do środy o 12:05

Seria dokumentalna, premiera w polskiej telewizji. Seria przedstawiająca sylwetki i karierę największych śpiewaków operowych naszych czasów, takich jak m.in. Maria Callas, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Enrico Caruso, Placido Domingo, Jessye Norman i Jose Carreras. Gospodarzem i narratorem jest australijsko-amerykańska sopranistka operowa, Danielle de Niese. Każdy odcinek, kręcony w Wielkiej Brytanii i we Włoszech, zawiera historyczne archiwa, spektakle oraz wypowiedzi artystów, krytyków i reżyserów.

„Na lodowym szlaku” 2
emisja: w soboty i od poniedziałku do środy (od 16 października br.) o 17:40

Seria podróżnicza. Przez dwa miesiące każdego roku grupa mężczyzn i kobiet podejmuje się jednej z najbardziej niebezpiecznych prac. W środku zimy kierowcy ciężarówek w olbrzymich osiemnastokołowcach przewożą niezbędny sprzęt i zapasy do miejsc oddalonych o setki mil (więcej tutaj i tutaj). W warunkach śnieżycy kierowcy ciężarówek podróżują po oblodzonych drogach, które często prowadzą ich przez zamarznięte jeziora. Każdy z nich jest przeszkolony w zakresie przetrwania, potrafią naprawić ciężarówkę w warunkach poniżej zera, w ciągu kilku sekund są gotowi do ucieczki z ciężarówki gdy lód pęka. Jest to praca, na którą odważyliby się tylko nieliczni (więcej tutaj i tutaj).

„Ekstremalni handlarze”
emisja: w niedziele (od 17 października br.) o 15:00

Docu-reality, premiera w polskiej telewizji. Dwóch profesjonalnych handlarzy rywalizuje o jak największy zysk osiągnięty przy sprzedaży przedmiotów kupowanych na aukcjach. W każdym odcinku dwóch sprzedawców wkracza do prawdziwego domu aukcyjnego. Pod młotek może pójść dosłownie wszystko i za każdą cenę, od konfiskat policyjnych po towary z końcówek serii, od likwidacji firm po zwroty detaliczne. Handlarze mają do wydania identyczną sumę i mogą spróbować wszystkiego, byle tylko osiągnąć zysk. Wykorzystują lokalną wiedzę i czerpią z osobistych kontaktów. Od trudnych transakcji do łatwych pieniędzy - widzowie widzą cały proces targowania się. Którzy dealerzy osiągną największy zysk i zdobędą miejsce w cotygodniowym finale?

„Drogi śmierci” 2
emisja: w niedziele (od 17 października br.) o 18:05 i od czwartku do piątku o 17:40

Trzech kierowców ciężarówek z Ameryki i Kanady przekracza granice i zmierzy się z najbardziej ekstremalnymi drogami w jednym z najbardziej bezlitosnych środowisk na świecie: w Himalajach. Poruszanie się po indyjskich autostradach - jednych z najbardziej niebezpiecznych na świecie - będzie sprawdzianem wszystkiego, czego nauczyli się przez ponad 40 lat wspólnego doświadczenia i zmusi ich do przystosowania się do warunków drogowych i warunków pracy kierowcy, z jakimi nigdy wcześniej się nie zetknęli. Niezależnie od tego, czy chodzi o jazdę wzdłuż klifów o wysokości kilkuset metrów, omijanie lawin, zachowanie zimnej krwi w temperaturach powyżej 45°C, utrzymanie ciepła w temperaturach poniżej zera, czy po prostu jazdę po drugiej stronie drogi, nerwy zostaną wystawione na próbę, a życie będzie zagrożone (więcej tutaj).

„Tajne aukcje magazynowe”
emisja: w niedziele (od 17 października br.) o 19:55

To seria, w której dealerzy ryzykują własną gotówką w tajnej aukcji, licytując ciężarówki wypełnione nieprzewidywalnymi i fascynującymi przedmiotami. Co tydzień dealerzy spotykają się na tajnych aukcjach, ale gdy każda ciężarówka wjedzie do magazynu, będą mieli tylko chwilę, aby obejrzeć towar z daleka i ocenić jego wartość przed podjęciem decyzji o złożeniu oferty. Wchodzą w to, czy nie? Jeśli zdecydują się licytować, będą musieli użyć każdej sztuczki, aby odstraszyć swoich rywali. Jeśli partia wygląda kusząco, każdy dealer będzie licytował, aby wygrać. Dopiero gdy młotek opadnie pod okiem wykwalifikowanego aukcjonera Addisona, będą mogli zobaczyć, co wygrali. Czy przepuszczą swoją gotówkę? Czy może trafią na aukcyjne złoto? Po zakończeniu aukcji widzowie będą śledzić losy zwycięskich dealerów, którzy będą próbowali sprzedać swoje przedmioty w prawdziwym świecie, wykorzystując wszystkie swoje umiejętności i kontakty. Widzowie odkryją, który z nich osiągnął największy zysk.

„Militarny lombard”
emisja: w niedziele (od 17 października br.) o 20:50

Docu-reality, premiera w polskiej telewizji Ta seria oferuje zupełnie inne spojrzenie na biznes lombardowy, skupiając się niemal wyłącznie na broni i sprzęcie wojskowym. Znajdujący się obok legendarnej bazy wojskowej Guns Plus jest wyjątkowym lombardem, prowadzonym przez weteranów wojskowych, w tym byłych żołnierzy piechoty morskiej i jednostek specjalnych. Mają oni wiedzę z pierwszej ręki na temat rzadkich i kolekcjonerskich broni, które codziennie trafiają do ich lombardu. Sklep jest ulubionym miejscem tysięcy żołnierzy stacjonujących w Fort Bragg, a także ich rodzin, przyjaciół i sympatyków.

„Hitler i Niemcy: Chora namiętność”
emisja: w niedziele (od 17 października br.) o 21:45

Na przełomie XIX i XX wieku Europa znajduje się w stanie ciągłych zmian, co stwarza idealne warunki do powstania jednej z najbardziej przerażających organizacji politycznej, jaką widziała historia - nazistów. W jaki sposób Niemcy zostały przez nich uwiedzione? Czy cały naród znalazł się pod urokiem partii nazistowskiej (Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei/NSDAP), czy też nadzieja na lepsze życie szybko prysła, gdy zaczęło się zabijanie? - Na wszystkie te pytania znajdziemy odpowiedź, śledząc narodziny, rozwój i ostateczny upadek Adolfa Hitlera i niemieckiej partii nazistowskiej - zapowiada nadawca.

„Handlarze antyków”
emisja: od poniedziałku do środy o 12:55 i od czwartku do piątku (od 18 października br.) o 13:10

Docu-reality, premiera w polskiej telewizji. Trzech ekspertów od antyków odwiedza dom rodzinny bohaterów odcinka i sprawdza, co interesującego posiadają jego mieszkańcy - od biżuterii, mebli i pamiątek rodzinnych po współczesne dobra designerskie, pamiątki z wakacji i przedmioty kolekcjonerskie. Każdy z ekspertów umieszcza ukrytą metkę z ceną na przedmiocie, który chce kupić. Po powrocie właściciele są oprowadzani po swoim domu i otrzymują serię zaskakujących wycen i ofert gotówkowych. Co zostanie zachowane, a co sprzedane? Ile w końcu zarobią właściciele i sprzedawcy? Teraz muszą zdecydować, co chcą sprzedać, a co zatrzymać i czy uda im się zmusić do przebijania ofert.
 
Ciężarówka Mack w programie „Na lodowym szlaku”, foto: Michał Winnicki Entertainment
Ciężarówka Mack w programie „Na lodowym szlaku”, foto: Michał Winnicki Entertainment


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...