reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2. sezon programu „Zwierzęta Wajraka" w Planete+

dodano: 2021-10-15 14:16
autor: Janina Klepacka | źródło: C+

Adam Wajrak planete plus fot Canal+ 360px Adam Wajrak, dziennikarz i pisarz zaangażowany w ochronę środowiska, po raz drugi rusza śladem dzikiej zwierzyny. W nowym sezonie programu „Zwierzęta Wajraka" widzowie zobaczą z bliska życie bobrów, żurawi, jeleni, żab i innych rodzimych gatunków. Premiera już 17 października o godz. 15:30 na kanale Planete+ oraz w serwisie CANAL+ online.

CANAL+ Polska
Adam Wajrak planete plus fot Canal+ 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przywykliśmy do oglądania filmów przyrodniczych, opisujących faunę i florę z odległych i egzotycznych krain.
Okazuje się jednak, że tuż obok nas – w pobliskim lesie, parku czy na łące - można spotkać równie fascynujące zwierzęta. W nowym sezonie swojego programu Adam Wajrak udowodni, że wystarczy wyjść z domu, by doświadczyć piękna polskiej przyrody. Bohaterami serii są gatunki, które żyją tuż obok ludzi: ptaki przylatujące do przydomowych karmników, niebieskie żaby składające skrzek w pobliżu miast, bobry budujące tamy, czy chomiki kopiące nory na polach uprawnych.

W pierwszym odcinku prowadzący opowie o zwyczajach ptaków zamieszkujących Puszczę Białowieską i pokaże, w jaki sposób dokarmiać je zimą. W programie widzowie zobaczą też niezwykle rzadkie niebieskie żaby oraz majestatyczne żurawie, dowiedzą się dlaczego bobry nazywane są „najlepszymi inżynierami wśród zwierząt” i wyruszą w głąb lasu w poszukiwaniu sów. Podążając tropem zwierząt żyjących blisko człowieka, gospodarz programu trafi także do Krakowa, gdzie niemal w samym centrum miasta występują rzadkie i tajemnicze gady – węże gniewosze.

Premiera programu „Zwierzęta Wajraka" 2 już 17 października o godz. 15:30 na antenie Planete+ oraz w serwisie CANAL+ online.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...