reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ciężarówką po bezdrożach” w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-10-18 00:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore „Ciężarówką po bezdrożach” W poniedziałek, 18 października br. o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek kanadyjskiego programu „Ciężarówką po bezdrożach” („Backroad Truckers”). Big Donny to specjalista od przewozu towarów wymagających szybkiego transportu do odległych, często trudno dostępnych miejsc. Jest królem branży transportowej w swoim rejonie, a jego ekipa to nieustraszeni eksperci w dziedzinie podróży po bezdrożach. Ich bazą jest strategiczny punkt na sieci dróg ciągnących się przez całą zachodnią Kanadę - miasteczko Barriere w Kolumbii Brytyjskiej.

Polsat Viasat Explore „Ciężarówką po bezdrożach”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie „Ciężarówką po bezdrożach” widzowie będą mieli okazję śledzić ciężką, lecz emocjonującą pracę drużyny Donny’ego, a także wspólnie z nią zmierzyć się z przeciwnościami losu i konfliktami w branży. Bohaterowie będą musieli poradzić sobie między innymi z konkurencyjną ekipą Dave’a Schwandta, który postanawia zdominować kanadyjskie szlaki przewozowe, stawiając wyzwanie dotąd niezwyciężonej firmie Big Donny’ego. Premierowy odcinek pierwszego sezonu programu „Ciężarówką po bezdrożach” wyemitowany zostanie w poniedziałek, 18 października br. o godzinie 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore.

Dale Kristiansen to jeden z najlepszych pracowników Donny’ego - nieustępliwy w dążeniu do celu i pracowity. W pierwszym odcinku musi zmierzyć się z bardzo ciężkimi warunkami pogodowymi: jedzie po oblodzonych i zaśnieżonych drogach, by pilnie zrealizować dostawę do kopalni diamentów. Jednak, gdy po drodze zatrzymuje się, by oczyścić koła ze śniegu, popełnia błąd mogący ostatecznie uniemożliwić mu dotarcie na miejsce. Czy Dale poradzi sobie z wyzwaniem?

Do ekipy dołącza też nowy członek - Craig Gruden. Jest samotnikiem, który po wyjściu z więzienia desperacko poszukuje stałej pracy. Craig wydaje się zmotywowany do podjęcia nowych wyzwań, jednak jego porywczy charakter może okazać się zgubny we współpracy z niezwykle zgraną dotychczas drużyną Donny’ego Kleinfeldera.

Największym zagrożeniem dla imperium króla kierowców ciężarówek okaże się pojawienie Dave’a Shwandta - miejscowego handlarza złomu, który mimo braku odpowiedniego sprzętu i doświadczenia w nowej branży, zaczyna odnosić kolejne sukcesy i postanawia podjąć największe ryzyko w swojej karierze. Czy uda mu się zwyciężyć z Donnym?

Jak zapowiada nadawca, „Ciężarówką po bezdrożach” to seria o sile współpracy, o wierze we własne możliwości, nauce przekraczania kolejnych granic i osiągania postawionych sobie celów. Premiera pierwszego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 18 października br. o godzinie 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore. Kolejne odcinki będą emitowane w poniedziałki o tej samej porze (więcej tutaj).
 
Angela Kirstein „The Rookie” w programie „Ciężarówką po bezdrożach”, foto: Viasat World
Angela Kirstein „The Rookie” w programie „Ciężarówką po bezdrożach”, foto: Viasat World


„Ciężarówką po bezdrożach” - emisja w poniedziałki (od 18 października 2021 roku) o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...