reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Start zdjęć do serialu „Komisarz Mama” 3

dodano: 2021-10-22 05:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Komisarz Mama” W środę, 27 października br. o godz. 21:05 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 9. odcinek 2. sezonu polskiego serialu kryminalnego „Komisarz Mama”, który początkowo miał nosić tytuł „Maria Matejko”. Producentem wykonawczym jest Polot Media (Tako Media). Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, emitowanym obecnie w AXN White. W ostatnich dniach rozpoczęły się zdjęcia do 3. serii serialu „Komisarz Mama”. Na razie nie wiadomo, kiedy nowy sezon zadebiutuje na antenie telewizji Polsat.

Polsat „Komisarz Mama”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co czekać będzie widzów w nowym sezonie?
Ekipa wróciła na plan zdjęciowy, aby szykować odcinki do trzeciego sezonu. Jak zapowiada nadawca, a w nim kolejne perypetie pewnej siebie i charyzmatycznej policjantki, w rolę której wciela się Paulina Chruściel. Do obsady produkcji dołączył Marcin Bosak.

Co się wydarzy w nowych odcinkch serialu „Komisarz Mama”?
Jak zapewnia nadawca, fani serialu mogą być pewni, że Maria Matejko (w tej roli Paulina Chruściel) znów będzie zaskakiwać niestandardowym podejściem do rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych kryminalnych spraw. Widzowie poznają też kolejnych członków rodziny podkomisarza Żeromskiego (Wojciech Zieliński). Oprócz jego ekscentrycznej i hardej matki (Ewa Kasprzyk), w rolę brata Piotra - Adama Żeromskiego - wcieli się Marcin Bosak. Na plan jednego z odcinków została natomiast zaproszona Patrycja Kazadi.

10 odcinków w 3. sezonie
Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczęły się w poniedziałek, 20 września br. Seria liczyć będzie dziesięć odcinków. W obsadzie występują Paulina Chruściel (jako Maria Matejko), Anna Dereszowska (Patrycja Madalińska, szefowa Marii), Krystian Wieczorek (mąż Marii, z którym jest w separacji), Wojciech Zieliński (podkomisarz Piotr Żeromski), Paweł Ławrynowicz (podkomisarz Krzysztof Dębski), Arkadiusz Smoleński (starszy aspirant Jan Rybczyński), Anna Matysiak (aspirant Roma Mazur) i Hanna Śleszyńska (laborantka Alina Żuk).

Producentem wykonawczym jest Polot Media (dawniej pod nazwą Tako Media - więcej tutaj), reżyserem Marcin Ziębiński a autorką adaptacji Olga Kłys. Serial „Komisarz Mama” opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir” (w Polsce emitowanym w stacji AXN White), który doczekał się dziewięciu sezonów (więcej tutaj).
 
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat


„Komisarz Mama” - sezon 3., premiera wkrótce w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...