reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Przedpremiery Polsatu w serwisie Polsat Box Go

dodano: 2021-09-22 03:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Box Go Jesienią br. serwis VOD Polsat Box Go (dawniej Ipla i Cyfrowy Polsat Go) poleca swoim użytkownikom takie produkcje jak „Kuchnia”, „Przyjaciółki” (sezon 18.), „Komisarz Mama” (sezon 2.), „Pierwsza miłość” (sezon 18.), „Gliniarze” (sezon 11.), „Policjantki i policjanci” (sezon 15.), „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” (sezon 11.), „Święty” (sezon 4.), „Nasz nowy dom” (sezon 17.), „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, „Love Island. Wyspa miłości” (sezon 4.), „Ninja Warrior Polska” (sezon 4.), „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 15.), „Układ” (sezon 2.), „Osaczony”, „Cień”, „Mecenas Porada”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (sezon 12.), „Parasite”, „Paddington 2” i „Ślicznotki”.

Polsat Box Go


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedpremierowe odcinki produkcji Telewizji Polsat tylko w serwisie Polsat Box Go

Miłośnicy produkcji Telewizji Polsat znajdą w serwisie Polsat Box Go przedpremierowe odcinki seriali oraz programów nadawcy. W pakiecie Polsat Box Go Premium można zobaczyć, bez reklam i przed emisją w telewizji, nowy serial „Kuchnia” oraz nowe odcinki znanych już pozycji, takich jak seriale „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”, „Pierwsza miłość”, „Gliniarze”, „Policjantki i policjanci”, „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” i „Święty”, a także programu „Nasz nowy dom”. Ponadto w pakiecie Polsat Box Go Premium można oglądać nową produkcję „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” oraz nowe odcinki programów rozrywkowych: „Love Island. Wyspa Miłości”, „Ninja Warrior Polska”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, które są udostępniane w serwisie zaraz po emisji na antenie Polsatu. 

Pakiet Polsat Box Go Premium oferuje dostęp do treści bez reklam, w cenie 30 zł za 30 dni. - Polsat Box Go to serwis dostępny dla każdego, wszędzie, na wielu urządzeniach. Zapewnia m.in. dostęp do wielu ciekawych pozycji serialowych oraz programów rozrywkowych, także przed ich emisją w telewizji - zapewnia nadawca. 

Nowość tej jesieni - smaczny serial komediowy „Kuchnia”, wcześniej niż w TV

W pakiecie Polsat Box Go Premium można już zobaczyć premierowe odcinki najnowszego serialu komediowego z jesiennej ramówki telewizji Polsat - „Kuchnia” z Martą Żmudą-Trzebiatowską i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych. Kolejne odcinki pojawią się w Polsat Box Go co sobotę, na tydzień przed premierą telewizyjną.

Serial opowiada historię życiowych i zawodowych perypetii grupy kucharzy renomowanej restauracji, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks (w tej roli Patryk Cebulski), to mistrz wpadek powodujących nieoczekiwane konsekwencje. W połączeniu z humorystycznymi dialogami, szczyptą miłości i aromatami francuskich potraw to pozycja, która z pewnością zainteresuje niejednego widza. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Okił Khamidov (więcej tutaj)

Hity Telewizji Polsat przed premierą w TV

Polsat Box Go to również dostępne przed premierą telewizyjną seriale znane z anten stacji Polsat i TV4.

Kolejne perypetie tytułowych „Przyjaciółek” można oglądać z tygodniowym wyprzedzeniem, w każdy czwartek. Sukcesy, porażki oraz nieprzewidywalne sploty zdarzeń sprawiły, że Inga, Zuzanna, Anna, Patrycja i Dorota od lat są dla siebie nieocenionym wsparciem, a ich losy z zapałem śledzi rzesza fanów (więcej tutaj).

„Komisarz Mama” to drugi sezon historii pełnej zaskakujących zdarzeń i kryminalnych zagadek. Maria Matejko jest świetną śledczą oraz samotną mamą czwórki nieokiełznanych urwisów. Jak poradzi sobie z kolejnymi nieoczekiwanymi sytuacjami można sprawdzić w każdą środę. Nowe odcinki udostępniane są w serwisie w środy, na tydzień przed emisją w TV (więcej tutaj)

Jesienna ramówka to również emitowane codziennie propozycje programowe, takie jak m.in.: „Gliniarze” (więcej tutaj), „Pierwsza miłość” (więcej tutaj), „Policjantki i policjanci” (więcej tutaj), „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” (więcej tutaj) czy „Święty” (więcej tutaj), które do pakietu Polsat Box Go Premium trafiają z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji.

Ponadto premierowe odcinki programu „Nasz nowy dom” można oglądać wcześniej niż w TV, z siedmiodniowym wyprzedzeniem, w każdy czwartek. Katarzyna Dowbor i jej niezastąpiona ekipa zaproszą widzów na kolejne pełne emocji i wzruszeń odcinki programu zmieniającego życie Polaków na lepsze (więcej tutaj).

Seriale premium dostępne tylko w serwisie Polsat Box Go

Wśród innych nowości tej jesieni użytkownicy serwisu Polsat Box Go znajdą także seriale premium, takie jak m.in.: „Układ” z Julią Kijowską i Dawidem Ogrodnikiem (więcej tutaj i tutaj), „Osaczony” z Leszkiem Lichotą i Erykiem Lubosem (więcej tutaj), „Cień” z Krystianem Wieczorkiem czy „Mecenas Porada” z Aleksandrą Domańską, które zostały udostępnione w całości i można je obejrzeć tylko w serwisie Polsat Box Go.

Programy rozrywkowe w pakiecie Polsat Box Go Premium

Fani widowisk i programów rozrywkowych Telewizji Polsat znajdą je w serwisie Polsat Box Go, także w pakiecie Polsat Box Go Premium, wkrótce po emisji w telewizji. 

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, w którym do rywalizacji o tytuł najlepiej gotującej rodziny w kraju przystąpiło 6 drużyn. Poza prestiżowym tytułem do wygrania jest nagroda o wysokości 100 tysięcy złotych. Kulinarne zmagania ocenia jury w składzie: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. W pierwszym odcinku każda z rodzin miała za zadanie przygotowanie pysznego śniadania, a to był dopiero początek kulinarnych wyzwań (więcej tutaj).

Ponadto nadawca poleca randkowy program typu reality show, w którym uczestnicy szukają szczęścia w miłości - „Love Island. Wyspa miłości” (więcej tutaj), oraz „Ninja Warrior Polska”, czyli rywalizacje na niebezpiecznym torze przeszkód (więcej tutaj)

W dwunastej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną powalczą: Izabela Małysz, Oliwia Bieniuk, Kinga Sawczuk „Kompleksiara”, Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra”, Sylwia Bomba, Denis Urubko, Radosław Liszewski, Piotr Mróz, Wojciech Węcławowicz „Fit Old Boy” i Łukasz Jurkowski „Juras” (więcej tutaj)

Z kolei w piątek, 10 września br. rozpoczęła się piętnasta edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W trakcie 10 odcinków swoje umiejętności aktorskie i wokalne pokaże ośmiu artystów. W tej edycji do jurorów dołączyły dwie nowe osoby. Poza Katarzyną Skrzynecką i Małgorzatą Walewską uczestników oceniać będą: lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski oraz producent muzyczny związany z radiem RMF Maxxx Andrzej Gromala „Gromee” (więcej tutaj).

Pakiet Polsat Box Go Premium

Jak czytamy w komunikacie, w pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz przedpremier Telewizji Polsat i seriali premium, widzowie odkryją tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite” - więcej tutaj, „Paddington 2” - więcej tutaj, i „Ślicznotki”), polskie i zagraniczne seriale, ponad 100 kanałów TV oraz bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję „pobierz”, pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Dodajmy, że Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go (więcej tutaj).
 
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...