reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CI Polsat: Tragiczne wydarzenia w Ujazdowie

dodano: 2021-10-29 03:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat CI Polsat „Opowiem ci o zbrodni” W piątek, 27 października br. o godz. 22:00 w kanale Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) wyemitowany zostanie premierowo 2. odcinek 4. sezonu programu „Opowiem ci o zbrodni”, zatytułowany „Niszcząca fala”. Jego gospodarzem będzie pisarz kryminalny Robert Małecki. Towarzyszył mu będzie aktor Przemysław Bluszcz. Za produkcję programu odpowiada Jolanta Gwardys Media.

Crime+Investigation Polsat CI Polsat „Opowiem ci o zbrodni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W drugim odcinku nowego sezonu „Opowiem ci o zbrodni” gospodarzem jest podbijający listy bestsellerów autor powieści kryminalnych Robert Małecki. Pisarz przedstawia sprawę daleką od fikcji, gdzie wieloletnie cierpienie Żukowskich i nieustająca nadzieja na odnalezienie syna to dramatyczna codzienność rodziny z Ujazdowa.

Robert Małecki w nowym sezonie „Opowiem ci o zbrodni” zajmuje się sprawą, którą wciąż bada oddział Archiwum X w Lublinie. Robert Małecki wraca do zaginięcia dziesięcioletniego Mateusza. W 2007 roku, w Ujazdowie (okolice Zamościa), chłopiec miał bawić się z kolegami nad rzeką. Gdy nie wracał do domu, rozpoczęto poszukiwania. W krzakach nieopodal znaleziono złożone kalosze i ubrania chłopca. Koledzy Mateusza miotali się w zeznaniach. Raz zapewniali, że odprowadzili chłopca po zabawie, innym razem mówili, że wracał do domu sam. Najbardziej prawdopodobną wersją wydarzeń było utonięcie. Rzekę przeszukiwano wielokrotnie - wykorzystywano płetwonurków, echosondy i sonar. Okoliczne zarośla badano przy pomocy psa tropiącego. Niestety, bez rezultatu. Mateusz nie odnalazł się po dziś dzień.

Tragedia Żukowskich położyła się cieniem na życiu rodzinnym. Zdruzgotany ojciec chłopaka poświęcił wszystko, co miał, na poszukiwania syna. Rodzina nie przetrwała tej próby, małżeństwo się rozpadło.

Ojciec Mateusza przestaje wierzyć, że syn żyje, ale wszystko, czego pragnie, to sprowadzenie go do domu.

- Kiedy dochodzi do zaginięcia dziecka, świat rodziców rozpada się jak domek z kart. Mateusz Żukowski zaginął 26 maja 2007 roku, a więc w Dzień Matki. Jest to początek dramatu całej rodziny rozpada się małżeństwo. W kłopoty popadają bracia i siostry Mateusza. I wiemy już doskonale, że niszcząca fala się nie zatrzyma

- mówi o sprawie Robert Małecki.


W czwartym sezonie „Opowiem ci o zbrodni” gospodarze odcinków rozmawiają z ekspertami i osobami zaangażowanymi w sprawę, udają się także na miejsca zbrodni i uczestniczą w rekonstrukcjach wydarzeń. Jak zapowiada nadawca, niepodważalną wartością są także występy aktorów w inscenizacjach. W odcinku Roberta Małeckiego w główną rolę wciela się Przemysław Bluszcz, doskonale odwzorowując postać ojca dziesięciolatka. „Niszcząca fala” zagości premierowo w telewizji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) w piątek, 27 października br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).
 
Robert Małecki w programie „Opowiem ci o zbrodni”, foto: A+E Networks
Robert Małecki w programie „Opowiem ci o zbrodni”, foto: A+E Networks


„Opowiem ci o zbrodni” - sezon 4., emisja w piątki o godz. 22:00 w kanale Crime+Investigation Polsat (CI Polsat).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...