reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Zet w Dzień Wszystkich Świętych

dodano: 2021-10-29 05:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET W poniedziałek, 1 listopada br., w Dniu Wszystkich Świętych, Radio Zet (Eurozet/Agora) nadawać będzie ze specjalną ramówką i świąteczną oprawą („To nam w duszy gra w Radiu Zet” i „Wieczna siła muzyki w Radiu Zet”). W programie pojawią się m.in.: osobiste historie dziennikarzy o muzycznych gwiazdach, które odeszły, specjalne serwisy drogowe, a także przeboje zmarłych artystów.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 1 listopada br. w Dzień Wszystkich Świętych pasma „To nam w duszy gra w Radiu Zet” od  godziny 6:00 poprowadzą: Ewelina Pacyna, Hubert Radzikowski i Michał Adamski. Po godzinie 20:00 cztery godziny muzycznych wspomnień w programie „Wieczna siła muzyki w Radiu Zet”, której gospodarzem będzie Marcin Wojciechowski. O godzinie 20:15 prowadzący zaprosi słuchaczy do symbolicznego „zapalenia znicza” ku pamięci osób, które odeszły w mijającym roku (więcej tutaj). Przez cały dzień będzie można wysłuchać osobistych historii dziennikarzy i prowadzących Radia Zet (w tym m.in.: Beaty Lubeckiej, Beaty Tadli, Grażyny Torbickiej, Roberta Karpowicza, Szymona Majewskiego czy Damiana Michałowskiego) związanych ze zmarłymi gwiazdami muzyki, a także wiecznie żywych przebojów, które po nich zostały.

Jak zapowiada nadawca, od piątku, 29 października br. na antenie pojawią się dodatkowe wydania wiadomości drogowych. W poniedziałek, 1 listopada br. będzie można usłyszeć je co godzinę między 8:00 a 20:00, a w nich: raporty z aktualnej sytuacji na najczęściej uczęszczanych trasach oraz relacje reporterów z największych polskich nekropolii, w których przekażą m.in. praktyczne informacje jak dojechać i gdzie zaparkować.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...