reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Reklama dzieciom” po raz 29. w TVP1

dodano: 2021-11-17 08:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Reklama dzieciom” W sobotę, 25 grudnia br. w TVP1, po głównym wydaniu „Wiadomości” (emisja także w TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info), i w niedzielę, 26 grudnia br., czyli w święta Bożego Narodzenia, zostanie wyemitowany specjalny blok reklamowy („Reklama dzieciom”), z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom. Od wtorku, 16 listopada br. Biuro Reklamy TVP rozpoczęło sprzedaż czasu reklamowego.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Reklama dzieciom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dochód z zeszłorocznej „Reklamy dzieciom” przeznaczono m.in. na: wyposażenie sal rehabilitacyjnych, terapeutycznych i edukacyjnych (m.in.: integracja sensoryczna, logopedyczna, doświadczanie świata, wczesne wspomaganie rozwoju, terapia ruchowa), realizację programów terapeutycznych, doposażenie i rozszerzenie oferty edukacyjnej świetlic socjoterapeutycznych, organizację turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi rodzajami niepełnosprawności, kolonii i wycieczek dla dzieci i młodzieży przebywających w placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych ubóstwem oraz z innymi dysfunkcjami. Pieniądze trafiły do: stowarzyszeń, fundacji, specjalnych ośrodków wychowawczych, zespołów szkół specjalnych i szkół podstawowych (dane za TVP) (więcej tutaj).

Jak informuje nadawca, dochód z tegorocznej „Reklamy dzieciom” podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek do piątku, 31 grudnia br. i które do akcji zakwalifikuje komisja do spraw darowizn TVP. W tym roku charytatywny blok reklamowy w TVP1 będzie wyemitowany dwa razy - także w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (w niedzielę, 26 grudnia) - dotychczas emitowano go raz, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia), po głównym wydaniu „Wiadomości” (ten informacyjny program emitowany jest także w kanałach TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info). Więcej szczegółów na temat akcji „Reklama dzieciom” można znaleźć na stronie internetowej Telewizji Polskiej (przejdź na stronę).
 
Wiktoria Gabor (z lewej) w jednej z kampanii promującej akcję „Reklama dzieciom”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Wiktoria Gabor (z lewej) w jednej z kampanii promującej akcję „Reklama dzieciom”, foto: Waldemar Kompała/TVP
„Reklama dzieciom” po raz 29. w TVP1, foto: TVP
„Reklama dzieciom” po raz 29. w TVP1, foto: TVP


„Reklama dzieciom” - emisja w sobotę i niedzielę, 25 i 26 grudnia 2021 roku w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...