reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CBS Reality: Wybuch granatu w Warszawie

dodano: 2021-11-19 06:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” W poniedziałek, 22 listopada br. o godz. 22:00 w kanale CBS Reality wyemitowany zostanie premierowo 4. odcinek 2. sezonu polskiego programu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, zatytułowany „Granat i nóż”. Policjantka Grażyna Biskupska przyjrzy się kolejnym morderstwom popełnionym w Warszawie i jej okolicach. Producentem programu jest ATM Grupa.

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grażyna Biskupska była naczelnikiem Wydziału ds. Zwalczania Aktów Terroru w Komendzie Stołecznej Policji, a potem naczelnikiem w Centralnym Biurze Śledczym Komendy Głównej Policji. Dziesięć lat temu przeszła na emeryturę. W drugim sezonie dokumentalnej serii CBS Reality opowiada o brutalnych zabójstwach popełnionych na terenie Warszawy i okolic w ciągu ostatnich 20 lat. W programie Grażyna Biskupska rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców.

W czwartym odcinku drugiej serii Grażyna Biskupska wraca do śledztwa z 2012 roku w sprawie wybuchu granatu i zabójstwa, do których doszło w wydawnictwie mieszczącym się na warszawskim Grochowie. Odcinek ten zostanie wyemitowany premierowo w poniedziałek, 22 listopada br. o godzinie 22:00 w kanale CBS Reality. 

W tym odcinku widzowie przeniosą się na warszawski Grochów, do jednego z wydawnictw czasopism militarnych. W grudniu 2012 roku doszło tam do nietypowego zdarzenia. W pewne zimowe popołudnie w biurze wybuchł granat, raniąc trzech mężczyzn. Powiadomiona przez pracowników policja bezzwłocznie przybyła na miejsce. Według zeznań osób pracujących w wydawnictwie, wydarzenia tamtego dnia potoczyły się błyskawicznie. Jak się okazało w trakcie przesłuchań, podczas spotkania członków zarządu doszło do wymiany zdań między trójką mężczyzn. Jak wywnioskowali mundurowi, dwóch z nich - Andrzej i Krzysztof - podejrzewało Cezarego, czyli prezesa firmy, o wyprowadzanie pieniędzy ze spółki i narażanie firmy na długi.

Policjanci odtworzyli przebieg zdarzeń. Gdy trzej mężczyźni weszli do gabinetu, wszyscy pracownicy będący w biurze zajmowali się swoją pracą. Około pół godziny później usłyszeli wybuch. Przerażeni powybiegali na korytarz i zobaczyli, że z pokoju prezesa wydostał się zakrwawiony i osmolony Andrzej. Wymamrotał prośbę, żeby wezwać karetkę. Na korytarzu znaleźli się też Cezary i Krzysztof. Jeden z nich miał nóż i nim właśnie zadawał ciosy drugiemu, który w końcu osunął się na ziemię. Gdy na miejsce przybyli medycy, stwierdzili, że Krzysztof już nie żyje i nie da się mu pomóc. Co było motywem tak brutalnego ataku? 

W czwartym odcinku drugiej serii „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” inspektor Grażyna Biskupska i zaproszeni przez nią eksperci jeszcze raz prześledzą tę historię. Opowiedzą o śledztwie i analizie biegłych, które pozwoliły ustalić przebieg wydarzeń tego feralnego dnia w wydawnictwie oraz wskazać winnego.

Premierowa emisja czwartego odcinka drugiej serii o prawdziwych zbrodniach „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” odbędzie się w poniedziałek, 22 listopada br. o godzinie 22:00 w kanale CBS Reality. Na premierowe odcinki serii stacja zaprasza w każdy poniedziałek o godzinie 22:00 (więcej tutaj).
 
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek


„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” - sezon 2., emisja w poniedziałki o godz. 22:00 w CBS Reality.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...