Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA:Legia Warszawa – Spartak Moskwa. Transmisje live z Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
02:00 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers
Eurosport 1
13:45 Snooker: Scottish Open: Dzień 4
15:30 Snooker: Scottish Open: Dzień 4
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: FC Porto - Łomża VIVE Kielce Eurosport 2
15:00 Curling: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: Drużyny mieszane
18:00 Curling: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: Drużyny mieszane Fightklub
01:00 (cz/pt) Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship - Fight Night Tampa: Martin Brown – Bobby Taylor
Polsat Sport Premium 2
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Norwegia – Portoryko
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Kazachstan – Szwecja Polsat Sport
15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Rosja – Słowenia
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Francja – Polska
00:30 (cz/pt) Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: Sada Cruzeiro – Trentino Itas Polsat Sport Extra
15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Holandia – Rumunia
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Czarnogóra – Serbia
20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki – Exact Systems Norwid Częstochowa Super Polsat
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Francja – Polska
TVP 2
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Legia Warszawa – Spartak Moskwa
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow Viaplay
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Sparta Praga – Brøndby IF
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Olympique Lyon – Rangers FC
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: SK Sturm Graz – AS Monaco
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Real Sociedad – PSV Eindhoven
Komentarz: Dawid Król, Dominik Piechota
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: SSC Napoli – Leicester City
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Borkowski
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Legia Warszawa – Spartak Moskwa
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Kowalewski
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Royal Antwerp FC – Olympiakos SFP
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Fenerbahçe SK – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Marcin Borzęcki, Mateusz Skwierawski
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: Alashkert Martuni – Maccabi Tel Aviv
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: AZ Alkmaar – Randers FC
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: CFR Cluj – FK Jablonec
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: CSKA Sofia – AS Roma
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: FK Zoria Ługańsk – Bodo/Glimt
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: KAA Gent – Flora Tallinn
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: LASK Linz – HJK Helsinki
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: Partizan Belgrad – Anorthosis
19:00 Bilard: Mosconi Cup, Londyn: Dzień 3
19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: Färjestad BK – Brynäs IF