reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-06 - 2022-07-07

Sport w polskiej TV 9.12.2021

dodano: 2021-12-08 11:03 | aktualizacja: 2021-12-09 11:44
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Legia Warszawa – Spartak Moskwa. Transmisje live z Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

02:00 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers

 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Scottish Open:
Dzień 4

15:30 Snooker: Scottish Open:
Dzień 4

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
FC Porto - Łomża VIVE Kielce
 
Eurosport 2

15:00 Curling: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich:
Drużyny mieszane

18:00 Curling: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich:
Drużyny mieszane
 
Fightklub

01:00 (cz/pt) Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship - Fight Night Tampa:
Martin Brown – Bobby Taylor

 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Norwegia – Portoryko

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Kazachstan – Szwecja
 
Polsat Sport

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Rosja – Słowenia

18:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV: 
Dukla Liberec – PGE Skra Bełchatów

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Francja – Polska

00:30 (cz/pt) Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: 
Sada Cruzeiro – Trentino Itas
 
Polsat Sport Extra

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Holandia – Rumunia

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Twarde Pierniki Toruń – King Szczecin
 
Polsat Sport News

15:30 Boks: Rocky Boxing Night:
Ceremonia ważenia

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czarnogóra – Serbia

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Exact Systems Norwid Częstochowa
 
Super Polsat

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Francja – Polska



 
TVP 2

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Legia Warszawa – Spartak Moskwa
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow
  
Viaplay

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Sparta Praga – Brøndby IF

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympique Lyon – Rangers FC

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SK Sturm Graz – AS Monaco

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Sociedad – PSV Eindhoven
Komentarz: Dawid Król, Dominik Piechota

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SSC Napoli – Leicester City
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Borkowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Legia Warszawa – Spartak Moskwa
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Kowalewski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Royal Antwerp FC – Olympiakos SFP

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Fenerbahçe SK – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Marcin Borzęcki, Mateusz Skwierawski

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Alashkert Martuni – Maccabi Tel Aviv

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
AZ Alkmaar – Randers FC

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
CFR Cluj – FK Jablonec

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
CSKA Sofia – AS Roma

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Zoria Ługańsk – Bodo/Glimt

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
KAA Gent – Flora Tallinn

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
LASK Linz – HJK Helsinki

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Partizan Belgrad – Anorthosis

19:00 Bilard: Mosconi Cup, Londyn:
Dzień 3

19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: 
Färjestad BK – Brynäs IF

19:00 Piłka ręczna mężczyz: Handball Bundesliga: 
TSV Hannover Burgdorf – SC Magdeburg

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SS Lazio – Galatasaray SK
Komentarz: Mateusz Juza, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympique Marsylia – Lokomotiw Moskwa
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Skwierawski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SC Braga – Crvena Zvezda Belgrad

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PFC Ludogorets 1945 – FC Midtjylland

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Ferencvárosi TC – Bayer 04 Leverkusen

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Celtic FC – Real Betis Balompié

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
West Ham United – Dinamo Zagrzeb

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
KRC Genk – Rapid Wiedeń

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
1. FC Union Berlin – Slavia Praga

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Basel – Qarabag Agadam

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Kopenhaga – Slovan Bratysława

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Feyenoord – Maccabi Haifa

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Omonia Nikozja – Kajrat Almaty

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
PAOK – Lincoln

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Tottenham Hotspur – Rennes

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Vitesse – NS Mura

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Anaheim Ducks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Chicago Blackhawks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Tampa Bay Lightning

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Nashville Predators

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Detroit Red Wings

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Carolina Hurricanes

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Boston Bruins

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Winnipeg Jets

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Dallas Stars

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Minnesota Wild


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...