reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-06 - 2022-07-07

Sport w polskiej TV 12.12.2021

dodano: 2021-12-11 14:28 | aktualizacja: 2021-12-11 14:55
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander: Real Madryt – Atlético Madryt. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Newcastle United
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Newcastle United
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Górnik Łęczna
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Mielcarski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Everton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Jakub Polkowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – AS Monaco
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – Olympique Lyon
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – West Ham United
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace – Olympique Marsylia
Komentarz: Tomasz Smokowski, Piotr Grabowski

19:00 (opoźniony) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New York Knicks – Milwaukee Bucks
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Górnik Łęczna
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Mielcarski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New York Knicks – Milwaukee Bucks
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Newcastle United
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka 
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Parada kierowców

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig 
komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Empoli FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Atlético Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – SS Lazio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – Olympique Lyon
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Real Sociedad

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – Bologna FC 1909
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace – Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Famalicao – SL Benfica
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto – SC Braga
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

09:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
1. przejazd slalomu mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Supergigant kobiet

12:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta mężczyzn

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Otepää:
Zawody

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:45 Snooker: Scottish Open:
Finał
 
Eurosport 2

08:20 Snowboard: Puchar Świata, Bannoje:
Slalom równoległy

11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

13:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre:
Jazda po muldach podwójnych

14:15 Snooker: Scottish Open:
Finał
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Naples:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

13:50 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Paweł Ulbrych
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Piast Gliwice – KS Constract Lubawa
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Rayo Vallecano
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Lenovo Tenerife – FC Barcelona
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
 
Polsat

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig 
komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
FC Heart of Midlothian – Rangers FC

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Kongo – Czechy

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Austria – Chorwacja

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Hiszpania – Brazylia
 
Polsat Sport Premium 2

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FK Mlada Boleslav

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Korea Południowa – Węgry

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
NEC Nijmegen – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Premium 3

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – AZ Alkmaar


 
Polsat Sport Premium 4

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Groningen – Feyenoord


 
Polsat Sport Premium 5

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – Bohemians Praga 1905


 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – LUK Lublin
 
Polsat Sport Extra

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Adam Łuczka, Grzegorz Pajda

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Adam Łuczka, Grzegorz Pajda

11:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta mężczyzn

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie kobiet

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Argentyna – Japonia

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
HydroTruck Radom – WKS Śląsk Wrocław

21:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody
 
Polsat Sport News

10:00 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig 3

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd czwórek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka, Grzegorz Pajda

15:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd czwórek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka, Grzegorz Pajda

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia – Vero Volley Monza

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Dania – Niemcy
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Saragossa – Urbas Fuenlabrada
Komentarz: Radosław Spiak

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Büyükçekmece Basketbol – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
ALBA Berlin – Bayern Monachium
Komentarz: Piotr Wesołowicz
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

10:45 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Kontynentalny, Vikersund:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

14:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Łomża VIVE Kielce – Orlen Wisła Płock
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik
 
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: 
Real Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Kamil Kania

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
AS Roma – SS Lazio

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
SC Sand – TSG 1899 Hoffenheim

13:30 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Brighton&Hove Albion – Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hamburger SV – FC Hansa Rostock
Komentarz: Dawid Król

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – SG Dynamo Drezno

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim 1846
​​​​​​​

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel – Rhein-Neckar Löwen
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Turbine Poczdam – Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Juza

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

19:45 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League:
Arsenal FC – Leicester City

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Nashville Predators

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Anaheim Ducks

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Florida Panthers

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Minnesota Wild

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Carolina Hurricanes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...