reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jak poślubić milionera?” w telewizji Polsat

dodano: 2022-01-05 04:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Jak poślubić milionera?” W czwartek, 6 stycznia br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo polski film „Jak poślubić milionera?”. Producentem filmu, na zlecenie firm z Grupy Polsat Plus, takich jak Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel, jest Endemol Shine Polska, a dystrybutorem jest Dystrybucja Mówi Serwis. Występują Małgorzata Socha, Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Anita Sokołowska, Justyna Steczkowska, Edyta Olszówka, Ewa Wachowicz, Iwo Rajski, Paweł Ławrynowicz, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki,, Mikołaj Roznerski, Wojciech Mecwaldowoski, Piotr Polk i Michał Malinowski.

Polsat „Jak poślubić milionera?”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Przebojowa komedia romantyczna z plejadą gwiazd polskiego kina.

Film ten opowiada historię Alicji (w tej roli Małgorzata Socha) - dziewczyny, która zamiast czekać, aż ślepy los ześle jej upragnioną miłość, bierze sprawy w swoje ręce i zapisuje się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Główna bohaterka przypadkiem trafia na kurs prowadzony przez autorkę bestsellerowych poradników, Sonię (Małgorzata Foremniak). Ta kobieta wychodzi z założenia, że „w życiu lepiej płakać w Mercedesie niż w PKSie” i zdradza uczestniczkom kursu sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki. Alicja bierze sobie jej rady do serca. Zawsze też może liczyć na wsparcie swojej najlepszej przyjaciółki, Marty (Anita Sokołowska). Tymczasem poznaje księcia z bajki. Adam (Michał Malinowski) był kiedyś piłkarzem i walczyły o niego najlepsze kluby świata. Mógł być sławny i bogaty, ale kontuzja pokrzyżowała mu plany, z których została tylko chęć do wystawnego i luksusowego życia. Kiedy spotka Alicję, jego świat wywróci się do góry nogami. Adam skrywa jednak tajemnicę, która może go wiele kosztować. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień (więcej tutaj)?

- Przede wszystkim Sonia mobilizuje kobiety, żeby wychodziły ze swoich skorup, żeby pozbywały się swoich kompleksów, żeby otwierały i uruchamiały swoją kobiecość, swoją sensualność. Daje kobietom rady, w jaki sposób zainteresować mężczyznę, przyciągnąć go do siebie i spowodować, żeby właśnie na nią zwrócił uwagę, no i oczywiście, żeby się w niej zakochał

- mówi o swojej postaci Małgorzata Foremniak.

- Historia mojej bohaterki, nie jest odosobnionym przypadkiem - mówi Małgorzata Socha. - Myślę, że taka opowieść daje nadzieję ludziom, którzy trochę stracili już wiarę w to, że mogliby się znów szczęśliwie zakochać. Trzeba sobie dać przyzwolenie, że możemy kogoś poznać, otworzyć się na innych i może nie do końca czekać, aż ta miłość sama przyjdzie i nas znajdzie, tylko wyjść do ludzi i dać się odkryć i zaczarować przez kogoś, na nowo - dodaje.


Reżyserem filmu jest Filip Zylber, autorką scenariusza Karolina Szymczyk-Majchrzak, a za zdjęcia odpowiadał Mateusz Wichłacz (więcej tutaj).

Dodajmy, iż film „Jak poślubić milionera?” pojawił się w kinach w piątek, 29 listopada 2019 roku (więcej tutaj i tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj i tutaj).
 
Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski, Michał Malinowski, Justyna Steczkowska, Małgorzata Socha, Piotr Polk, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Wojciech Mecwaldowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Jak poślubić milionera?”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski, Michał Malinowski, Justyna Steczkowska, Małgorzata Socha, Piotr Polk, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Wojciech Mecwaldowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Jak poślubić milionera?”, foto: Cyfrowy Polsat
Julia Wieniawa-Narkiewicz w filmie „Jak poślubić milionera?”, foto: Cyfrowy Polsat
Julia Wieniawa-Narkiewicz w filmie „Jak poślubić milionera?”, foto: Cyfrowy Polsat


„Jak poślubić milionera?” - emisja w czwartek, 6 stycznia 2022 roku o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...